Zbieramy nakrętki na Fundację „Słoneczko” dla Klaudiusza Szymańskiego KRS 11/S. Dołącz do nas!

Osiągnięcia uczniów

 

rok szkolny 2017-2018


OSIĄGNIĘCIA PRZEDMIOTOWE

 Szkolny Konkurs Ortograficzny

 "Mistrz Ortografii 2017" - Zofia Wereszczyńska


Klasy IV: 1.Wojciech Niezgódka

               2.Aleksandra Sosnowska

               3. Anna Burno

Klasy V: 1.Filip Sputo

             2.Marta Kurek

             3.Nikola Rybicka

Klasy VI: 1.Zofia Wereszczyńska

              2.Julia Szplitt

              3.Kamil Klimek


Powiatowy Konkurs Ortograficzny

"Mistrz Ortografii Powiatu Złotowskiego" (gimnazja) - Julianna Trębska


Szkolny Konkurs Frazeologiczny

I miejsce: Agata Wiśniewska i Piotr Węglowski

II miejsce: Julia Sosnowska, Joanna Chomej

III miejsce: Joanna Argasińska, Zbigniew Walczak


Szkolny Konkurs Czytelniczy klas I-III

Klasy I

Mistrz pięknego czytania - Zuzanna Botwinionek

II miejsce - Julia Markowska

III miejsce - Michał Szybski

 

Klasy II

Mistrz pięknego czytania - Maciej Tkacz

II miejsce - Dorian Tawrell

III miejsce - Patryk Szarek

 

Klasy III

Mistrz pięknego czytania - Jan Mikołajczyk

 II miejsce - Paulina Kaczmarek

 III miejsce - Mikołaj Głowacki


Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"

 wyróżnienie - Witold Argasiński


Szkolny Konkurs Informatyczny

 Kategoria klas I – III:

 I miejsce         Adam Sidor

 II miejsce        Jan Mikołajczyk

 III miejsce      Alicja Skoczylas

 

Kategoria klas IV – VI:

 I miejsce         Adrian Grala

 II miejsce        Mateusz Łuczak

 III miejsce      Magdalena Zawadzka

 

Kategoria klas VII i klasy gimnazjalne:

 I miejsce         Piotr Węglowski

 II miejsce        Paweł Kozłowski

 III miejsce      Bartosz Danielecki



  


OSIĄGNIĘCIA ARTYSTYCZNE

Konkurs plastyczny "Słowa malowane"

klasy I-III

I miejsce - Nina Zawilińska

II miejsce - Alicja Skoczylas

III miejsce - Julia Ignaszak

wyróżnienie: Hanna Łopińska

                     Hanna Kot

klasy IV-VI

wyróżnienie: Wiktoria Szewczyk


Etap powiatowy Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Bądźmy zdrowi"

I miejsce - Julia Bednarek


XX Przegląd Kolęd i Pastorałek

 klasy IV-VII soliści

I miejsce - Julia Kusiak


Gminny Konkurs Muzyczny "Rodzinne Kolędowanie"

III miejsce - Julia Kusiak


Konkurs Talentów w Języku Angielskim

 III miejsce - Julia Kusiak


Regionalny Konkurs Piosenki Ekologicznej "Zielona Pięciolinia"

I miejsce - Julia Kusiak


Regionalny Konkurs Piosenki Ekologicznej "Zielona Pięciolinia"

 zdobycie Grand Prix - Anna Mazuruk


Konkurs fotograficzny „Spacerkiem po Gminie Okonek”

 I miejsce: Lidia Balcerzyk, Kacper Kubiak

 II miejsce: Nina Czyżewska, Wiktoria Czyżewska

 

Miejski Konkurs Piosenki Angielskiej

II miejsce - Julia Kusiak


 I Powiatowy Konkurs Piosenki - Lipka 2018

 udział - Julia Kusiak


 XX Powiatowy Festiwal Dziecięcych Talentów Artystycznych

 I miejsce - Julia Kusiak


 I Powiatowy Konkurs Piosenki - Lipka 2018

 nagroda specjalna dyrektora POPP - Julia Kusiak


Konkurs Plastyczny "Czyste wody - Zdrowe ryby"

I miejsce - Amelia Szkarłat

wyróżnienie - Roksana Szulc


Gminny Konkurs Piosenki Ekologicznej "Co w przyrodzie gra"

 II miejsce - Anna Mazuruk




OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE


 Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych SP z oddziałami gimnazjalnymi

 kategoria klas I-VI

III miejsce:

  1. Konicer Martyna       
  2. Kuźmińska Roksana 
  3. Ufnowska Maria
  4. Bodzyńska Maja
  5. Gierłowska Justyna  
  6. Wajcht Julia
  7. Pawlak Julia
  8. Andrzejewska Paulina
  9. Sosnowska Emilia
  10. Balcerzyk Lidia       

I miejsce:

  1. Chomej Andrzej
  2. Chomej Tomasz
  3. Budnik Marek
  4. Skoczylas Szymon
  5. Klimek Kamil
  6. Szapiel Paweł
  7. Bąba Michał 
  8. Vogt Piotr  
  9. Heciak Eryk
  10. Gawlik – Łataś Stanisław

 

kategoria klas VII i oddziałów gimnazjalnych

IV miejsce:

Dziewczęta 

  1. Superson Justyna
  2. Pilipiuk Patrycja
  3. Zawilińska Anna
  4. Góra Wiktoria
  5. Szdkowska Klaudia
  6. Kuchta Gabriela
  7. Majewska Katarzyna
  8. Gracz Angelika
  9. Pawlak Anna
  10. Skóra Dominika

Chłopcy: 

  1. Wójcik Piotr
  2. Rybak Krzysztof
  3. Balicki Paweł
  4. Zub Kamil
  5. Sajnaj Jakub
  6. Chodkiewicz Wiktor
  7. Płochocki Jędrzej
  8. Lewandowski Mateusz 
  9. Walczak Zbigniew
  10. Szkarłat Mateusz

         

Półfinał Mistrzostw Powiatu w Halowej PN rocznik 2002-2004 - prawo startu w finale powiatowym

Półfinał Mistrzostw Powiatu w Halowej PN rocznik 2005 i młodsi - prawo startu w finale powiatowym

 

Finał Mistrzostw Powiatu w Halowej PN

 

Finał Mistrzostw Powiatu w Halowej PN rocznik 2002-2004 - Mistrz Powiatu


Igrzyska Młodzieży Szkolnej Rejonu Pilskiego - I miejsce


Wiosenny Turniej Piłki Nożnej Szkół Gimnazjalnych - II miejsce


Gminny Turniej Szachowy SP - I miejsce


Mistrzostwa Gminy Okonek w Piłce Siatkowej Drużyn Mieszanych - I miejsce


Mistrzostwa Powiatu Złotowskiego w Piłce Nożnej na Orliku podczas Igrzysk Młodzieży Szkolnej - I miejsce




 


 

 

 



 

 


rok szkolny 2014-2015

rok szkolny 2013-2014

rok szkolny 2015-2016

rok szkolny 2016-2017