Szkoła Podstawowa w Okonku
Zbieramy nakrętki na Fundację „Słoneczko” dla Klaudiusza Szymańskiego KRS 11/S. Dołącz do nas!

Zadaj pytanie

Dyrektor Szkoły / Andrzej Zawiliński

Zapraszam do wyrażania opinii na temat szkoły.

Pytanie


* podaj jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź pocztą e-mail.


Zostało 2000 znaków do wpisania.


inny obrazek

Lista pytań i odpowiedzi

28 lipca 2014 | Anna Ufnowska

Pani Dyrektor, muszę skorzystać z tej zakładki z ciekawości :), ale też mam poważne pytanie. Do kiedy można składać wnioski o dofinansowanie do podręczników i na jakim formularzu, tzn. czy macie takie gotowe, czy też można ściągnąć sobie z internetu? Myślę, że warto by było podać taką informację na stronie szkoły. Program "Wyprawka szkolna" jest chyba najmniej nagłośnionym przez rząd programem i warto pokazać, że nasza szkoła wspiera rodziców. Pozdrawiam. Ania

Dzień dobry Aniu, w zeszłym roku zamieściliśmy wniosek o dofinansowanie podręczników na stronie szkoły, w tym roku będzie podobnie. Termin składania wniosków planuje się we wrześniu, więc mamy jeszcze trochę czasu.

http://www.men.gov.pl/index.php/aktualnosci/wizyty-krajowe-i-zagraniczne-ministra/1118-wyprawka-szkolna-w-2014-r

26 lipca 2014 | Lucyna Klamka

Witam.Pani dyrektor mam pytanie czy mozna dla klasy 3 podstawowej ubiegac sie jak w tamtym roku o zwrot za podręczniki,jężeli tak to gdzrie można nabyć wniosek i do kiedy go złożyć.dziękuje i pozdrawiam

Tak, proszę gromadzić faktury, wniosek do odebrania w sekretariacie szkoły po 20 sierpnia br. O dacie złożenia wniosku zainteresowani będą poinformowani przy odbiorze dokumentu.

23 lipca 2014 | Krzysztof

Dzień dobry. Chciałbym dowiedzieć się w jakich dniach podczas wakacji otwarta będzie szkoła, jeśli w ogóle. Pozdrawiam

Szkoła jest otwarta obecnie bez przerwy do 31 sierpnia

23 czerwca 2014 | IZABELA MIARA

PANI DYREKTOR CHCIAŁAM PROSIĆ O INFORMACJE ODNOŚNIE LIKWIDACJI KLASY PIERWSZEJ.MOJE PYTANIE KIEDY DOWIEMY SIĘ DO KTÓREJ KLASY NASZE DZIECKO ZOSTANIE PRZYPISANE?.BARDZO BYM PROSIŁA W IMIENIU RODZICÓW ABY ODBYŁO SIĘ TO PRZED KOŃCEM ROKU SZKOLNEGO,WTEDY DZIECI BĘDĄ MOGŁY OSWOIĆ SIĘ Z TĄ MYŚLĄ I WE WRZEŚNIU UNIKNIEMY WSZYSCY STRESU ZWIĄZANEGO Z ODEJŚCIEM DZIECI DO INNEJ PANI.DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM.

Klasa Ia pozostaje w tym samym składzie, dojdzie część dzieci z klasy Ib. Pozdrawiam - M. Apryas