Zbieramy nakrętki na Fundację „Słoneczko” dla Klaudiusza Szymańskiego KRS 11/S. Dołącz do nas!

Szkoła Podstawowa w Okonku - Klasa IVa

Wychowawca

Jan Węglowski

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Matematyka 107 Monika Worona
08:55 - 09:40 Religia 104 Ireneusz Jagiełka
09:50 - 10:35 Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Ewa Kopciowska-Barłóg
Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica
10:50 - 11:35 Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Ewa Kopciowska-Barłóg
Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica
11:50 - 12:35 Język polski 104 Elżbieta Miłoszewicz
12:45 - 13:30 Informatyka dz. 3 komputerowa Bronisław Błaszczyk

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Historia 104 Jan Węglowski
08:55 - 09:40 Przyroda 105 Danuta Kozińska
09:50 - 10:35 Język angielski 207 Katarzyna Balicka
10:50 - 11:35 Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Ewa Kopciowska-Barłóg
Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica
11:50 - 12:35 Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Ewa Kopciowska-Barłóg
Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica
12:45 - 13:30 Język polski 107 Elżbieta Miłoszewicz

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Technika 107 Bronisław Błaszczyk
08:55 - 09:40 Matematyka 107 Monika Worona
09:50 - 10:35 Język angielski 10 językowa Katarzyna Balicka
10:50 - 11:35 Plastyka 207 Mariola Zaleska
11:50 - 12:35 Wychowanie do życia w rodzinie 107 Mariola Kanecka
12:45 - 13:30 Język polski 107 Elżbieta Miłoszewicz
13:35 - 14:20 Informatyka ch. 3 komputerowa Bronisław Błaszczyk

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język angielski 10 językowa Katarzyna Balicka
08:55 - 09:40 Język polski 104 Elżbieta Miłoszewicz
09:50 - 10:35 Matematyka 107 Monika Worona
10:50 - 11:35 Muzyka 206 Anna Pielak
11:50 - 12:35 Przyroda 105 Danuta Kozińska
12:45 - 13:30 Język niemiecki 10 językowa Małgorzata Jędrzejczak

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język niemiecki 10 językowa Małgorzata Jędrzejczak
08:55 - 09:40 Religia 104 Ireneusz Jagiełka
09:50 - 10:35 Język polski 107 Elżbieta Miłoszewicz
10:50 - 11:35 Zajęcia z wychowawcą 106 Jan Węglowski
11:50 - 12:35 Matematyka 107 Monika Worona