Zbieramy nakrętki na Fundację „Słoneczko” dla Klaudiusza Szymańskiego KRS 11/S. Dołącz do nas!

Szkoła Podstawowa w Okonku - Klasa IVa

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język angielski 204 językowa Wioleta Czeszczewik
08:55 - 09:40 Język polski 107 Elżbieta Miłoszewicz
09:50 - 10:35 Religia 204 językowa Bogusława Wentowska
10:50 - 11:35 Matematyka 207 Małgorzata Zawilińska
11:50 - 12:35 Przyroda 207 Danuta Kozińska

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Jacek Koziński
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Danuta Kozińska
08:55 - 09:40 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Jacek Koziński
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Danuta Kozińska
09:50 - 10:35 Historia 104 Jan Węglowski
10:50 - 11:35 Język angielski 204 językowa Wioleta Czeszczewik
11:50 - 12:35 Język polski 107 Elżbieta Miłoszewicz
12:45 - 13:30 Język polski 107 Elżbieta Miłoszewicz

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Matematyka 105 Małgorzata Zawilińska
08:55 - 09:40 Wychowanie do życia w rodzinie 207 Beata Bartosik
09:50 - 10:35 Religia 204 językowa Bogusława Wentowska
10:50 - 11:35 Technika 206 Anna Pielak
11:50 - 12:35 Język niemiecki 204 językowa Małgorzata Jędrzejczak
12:45 - 13:30 Język polski 107 Elżbieta Miłoszewicz
13:35 - 14:20 Plastyka 104 Mariola Zaleska

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Informatyka ch. 3 komputerowa Mirosława Sielicka
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Danuta Kozińska
08:55 - 09:40 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Jacek Koziński
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Danuta Kozińska
09:50 - 10:35 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Jacek Koziński
Informatyka dz. 3 komputerowa Katarzyna Pastusiak
10:50 - 11:35 Matematyka 204 językowa Małgorzata Zawilińska
11:50 - 12:35 Język niemiecki 106 Małgorzata Jędrzejczak

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język polski 107 Elżbieta Miłoszewicz
08:55 - 09:40 Przyroda 207 Danuta Kozińska
09:50 - 10:35 Muzyka 206 Anna Pielak
10:50 - 11:35 Matematyka 207 Małgorzata Zawilińska
11:50 - 12:35 Język angielski 10 językowa Wioleta Czeszczewik
12:45 - 13:30 Zajęcia z wychowawcą 207 Bogusława Wentowska