Szkoła Podstawowa w Okonku
Zbieramy nakrętki na Fundację „Słoneczko” dla Klaudiusza Szymańskiego KRS 11/S. Dołącz do nas!

Szkoła Podstawowa w Okonku - Klasa IVa

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Religia 106 Ireneusz Jagiełka
08:55 - 09:40 Język polski 105 Elżbieta Miłoszewicz
09:50 - 10:35 Zajęcia z wychowawcą 105 Bogusława Wentowska
10:50 - 11:35 Przyroda 204 językowa Danuta Kozińska
11:50 - 12:35 Matematyka 207 Małgorzata Zawilińska
12:40 - 13:25 Informatyka dz. 3 komputerowa Katarzyna Pastusiak

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język polski 105 Elżbieta Miłoszewicz
08:55 - 09:40 Matematyka 204 językowa Małgorzata Zawilińska
09:50 - 10:35 Język polski 204 językowa Elżbieta Miłoszewicz
10:50 - 11:35 Język angielski 10 językowa Wioleta Czeszczewik
11:50 - 12:35 Technika 206 Anna Pielak
12:40 - 13:25 Język niemiecki 204 językowa Małgorzata Jędrzejczak

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Matematyka 204 językowa Małgorzata Zawilińska
08:55 - 09:40 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Jacek Koziński
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Danuta Kozińska
09:50 - 10:35 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Jacek Koziński
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Danuta Kozińska
10:50 - 11:35 Muzyka 206 Anna Pielak
11:50 - 12:35 Religia 106 Ireneusz Jagiełka
12:40 - 13:25 Informatyka ch. 3 komputerowa Mirosława Sielicka

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język polski 107 Elżbieta Miłoszewicz
08:55 - 09:40 Język polski 107 Elżbieta Miłoszewicz
09:50 - 10:35 Matematyka 204 językowa Małgorzata Zawilińska
10:50 - 11:35 Język niemiecki 204 językowa Małgorzata Jędrzejczak
11:50 - 12:35 Plastyka 104 Mariola Zaleska
12:40 - 13:25 Historia 104 Jan Węglowski
13:30 - 14:15 Język angielski 10 językowa Wioleta Czeszczewik

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język angielski 10 językowa Wioleta Czeszczewik
08:55 - 09:40 Przyroda 105 Danuta Kozińska
09:50 - 10:35 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Jacek Koziński
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Danuta Kozińska
10:50 - 11:35 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Jacek Koziński
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Danuta Kozińska