Szkoła Podstawowa w Okonku
Zbieramy nakrętki na Fundację „Słoneczko” dla Klaudiusza Szymańskiego KRS 11/S. Dołącz do nas!

Szkoła Podstawowa w Okonku - Klasa IVb

Wychowawca

Mirosława Sielicka

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Informatyka dz. 3 komputerowa Mirosława Sielicka
08:55 - 09:40 Muzyka 206 Anna Pielak
09:50 - 10:35 Przyroda 207 Danuta Kozińska
10:50 - 11:35 Język angielski 204 językowa Wioleta Czeszczewik
11:50 - 12:35 Zajęcia z wychowawcą 107 Mirosława Sielicka
12:45 - 13:30 Matematyka 207 Waldemar Suzga
13:35 - 14:20 Informatyka ch. 3 komputerowa Mirosława Sielicka

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Jacek Koziński
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Małgorzata Kotwica
08:55 - 09:40 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Jacek Koziński
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Małgorzata Kotwica
09:50 - 10:35 Język polski 106 Małgorzata Lewandowska-Apryas
10:50 - 11:35 Matematyka 207 Waldemar Suzga
11:50 - 12:35 Plastyka 104 Mariola Zaleska

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Religia 107 Ireneusz Jagiełka
08:55 - 09:40 Język angielski 204 językowa Wioleta Czeszczewik
09:50 - 10:35 Wychowanie do życia w rodzinie 207 Beata Bartosik
10:50 - 11:35 Historia 106 Małgorzata Lewandowska-Apryas
11:50 - 12:35 Matematyka 207 Waldemar Suzga
12:45 - 13:30 Język polski 106 Małgorzata Lewandowska-Apryas
13:35 - 14:20 Język niemiecki 206 Małgorzata Jędrzejczak

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język polski 106 Małgorzata Lewandowska-Apryas
08:55 - 09:40 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Jacek Koziński
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Małgorzata Kotwica
09:50 - 10:35 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Jacek Koziński
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Małgorzata Kotwica
10:50 - 11:35 Technika 206 Anna Pielak
11:50 - 12:35 Przyroda 207 Danuta Kozińska

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Matematyka 207 Waldemar Suzga
08:55 - 09:40 Język polski 104 Małgorzata Lewandowska-Apryas
09:50 - 10:35 Religia 105 Ireneusz Jagiełka
10:50 - 11:35 Język angielski 204 językowa Wioleta Czeszczewik
11:50 - 12:35 Język niemiecki 204 językowa Małgorzata Jędrzejczak
12:45 - 13:30 Język polski 106 Małgorzata Lewandowska-Apryas