Szkoła Podstawowa w Okonku
Zbieramy nakrętki na Fundację „Słoneczko” dla Klaudiusza Szymańskiego KRS 11/S. Dołącz do nas!

Szkoła Podstawowa w Okonku - Klasa Va

Wychowawca

Anna Pielak

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Jacek Koziński
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Małgorzata Kotwica
08:55 - 09:40 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Jacek Koziński
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Małgorzata Kotwica
09:50 - 10:35 Przyroda 207 Waldemar Suzga
10:50 - 11:35 Język polski 105 Małgorzata Lewandowska-Apryas
11:50 - 12:35 Zajęcia komputerowe ch. 3 komputerowa Bogumiła Pierańska
Język angielski dz. 204 językowa Wioleta Czeszczewik
12:45 - 13:30 Matematyka 205 Natalia Wrzeszcz
13:35 - 14:20 Religia 104 Katarzyna Pastusiak

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język niemiecki 207 Marta Trębska
08:55 - 09:40 Przyroda 207 Waldemar Suzga
09:50 - 10:35 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Jacek Koziński
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Małgorzata Kotwica
10:50 - 11:35 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Jacek Koziński
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Małgorzata Kotwica
11:50 - 12:35 Język polski 105 Małgorzata Lewandowska-Apryas
12:45 - 13:30 Muzyka 206 Anna Pielak
13:35 - 14:20 Język angielski ch. 10 językowa Natalia Wujek

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język angielski ch. 10 językowa Natalia Wujek
Zajęcia komputerowe dz. 3 komputerowa Bogumiła Pierańska
08:55 - 09:40 Zajęcia techniczne 206 Anna Pielak
09:50 - 10:35 Język polski 105 Małgorzata Lewandowska-Apryas
10:50 - 11:35 Przyroda 207 Waldemar Suzga
11:50 - 12:35 Matematyka 205 Natalia Wrzeszcz

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Wychowanie do życia w rodzinie 207 Beata Bartosik
08:55 - 09:40 Matematyka 205 Natalia Wrzeszcz
09:50 - 10:35 Zajęcia z wychowawcą 206 Anna Pielak
10:50 - 11:35 Religia 104 Katarzyna Pastusiak
11:50 - 12:35 Język polski 105 Małgorzata Lewandowska-Apryas
12:45 - 13:30 Historia 105 Małgorzata Lewandowska-Apryas
13:35 - 14:20 Język angielski dz. 204 językowa Wioleta Czeszczewik

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Matematyka 205 Natalia Wrzeszcz
08:55 - 09:40 Język angielski ch. 10 językowa Natalia Wujek
Język angielski dz. 204 językowa Wioleta Czeszczewik
09:50 - 10:35 Język niemiecki 207 Marta Trębska
10:50 - 11:35 Plastyka 104 Danuta Liszewska
11:50 - 12:35 Język polski 105 Małgorzata Lewandowska-Apryas