Szkoła Podstawowa w Okonku
Zbieramy nakrętki na Fundację „Słoneczko” dla Klaudiusza Szymańskiego KRS 11/S. Dołącz do nas!

Szkoła Podstawowa w Okonku - Klasa Va

Wychowawca

Anna Pielak

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język polski 105 Małgorzata Lewandowska-Apryas
08:55 - 09:40 Przyroda 207 Waldemar Suzga
09:50 - 10:35 Religia 104 Katarzyna Pastusiak
10:50 - 11:35 Matematyka 205 Natalia Wrzeszcz
11:50 - 12:35 Muzyka 206 Anna Pielak
12:40 - 13:25 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Jacek Koziński
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Małgorzata Kotwica
13:30 - 14:15 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Jacek Koziński
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Małgorzata Kotwica

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Plastyka 104 Danuta Liszewska
08:55 - 09:40 Matematyka 205 Natalia Wrzeszcz
09:50 - 10:35 Przyroda 207 Waldemar Suzga
10:50 - 11:35 Język niemiecki 207 Marta Trębska
11:50 - 12:35 Język angielski ch. 10 językowa Natalia Wujek
Zajęcia komputerowe dz. 3 komputerowa Bogumiła Pierańska
12:40 - 13:25 Język polski 105 Małgorzata Lewandowska-Apryas

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język angielski ch. 10 językowa Natalia Wujek
Język angielski dz. 204 językowa Wioleta Czeszczewik
08:55 - 09:40 Historia 105 Małgorzata Lewandowska-Apryas
09:50 - 10:35 Religia 104 Katarzyna Pastusiak
10:50 - 11:35 Język polski 105 Małgorzata Lewandowska-Apryas
11:50 - 12:35 Przyroda 207 Waldemar Suzga

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język polski 105 Małgorzata Lewandowska-Apryas
08:55 - 09:40 Język niemiecki 207 Marta Trębska
09:50 - 10:35 Zajęcia komputerowe ch. 3 komputerowa Bogumiła Pierańska
Język angielski dz. 204 językowa Wioleta Czeszczewik
10:50 - 11:35 Matematyka 205 Natalia Wrzeszcz
11:50 - 12:35 Język angielski ch. 10 językowa Natalia Wujek
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Małgorzata Kotwica
12:40 - 13:25 Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Małgorzata Kotwica

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Matematyka 205 Natalia Wrzeszcz
08:55 - 09:40 Zajęcia z wychowawcą 206 Anna Pielak
09:50 - 10:35 Zajęcia techniczne 206 Anna Pielak
10:50 - 11:35 Język polski 105 Małgorzata Lewandowska-Apryas
11:50 - 12:35 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Jacek Koziński
Język angielski dz. 204 językowa Wioleta Czeszczewik
12:40 - 13:25 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Jacek Koziński