Zbieramy nakrętki na Fundację „Słoneczko” dla Klaudiusza Szymańskiego KRS 11/S. Dołącz do nas!

Szkoła Podstawowa w Okonku - Klasa Va

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Jacek Koziński
Informatyka dz. 3 komputerowa Bogumiła Pierańska
08:55 - 09:40 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Jacek Koziński
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Danuta Kozińska
09:50 - 10:35 Informatyka ch. 3 komputerowa Bogumiła Pierańska
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Danuta Kozińska
10:50 - 11:35 Język polski 107 Elżbieta Miłoszewicz
11:50 - 12:35 Matematyka 207 Małgorzata Zawilińska
12:45 - 13:30 Geografia 106 Marek Riebandt

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Matematyka 207 Małgorzata Zawilińska
08:55 - 09:40 Język polski 106 Elżbieta Miłoszewicz
09:50 - 10:35 Biologia 106 Danuta Matuszczak
10:50 - 11:35 Zajęcia z wychowawcą 107 Bogusława Wentowska
11:50 - 12:35 Religia 107 Bogusława Wentowska
12:45 - 13:30 Język niemiecki 10 językowa Małgorzata Jędrzejczak

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Matematyka 207 Małgorzata Zawilińska
08:55 - 09:40 Język polski 106 Elżbieta Miłoszewicz
09:50 - 10:35 Wychowanie do życia w rodzinie 106 Mariola Kanecka
10:50 - 11:35 Historia 104 Jan Węglowski
11:50 - 12:35 Muzyka 206 Anna Pielak
12:45 - 13:30 Język angielski 10 językowa Agnieszka Popławska
13:35 - 14:20 Religia 107 Bogusława Wentowska

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Historia 104 Jan Węglowski
08:55 - 09:40 Język angielski 204 językowa Agnieszka Popławska
09:50 - 10:35 Technika 206 Anna Pielak
10:50 - 11:35 Język polski 107 Elżbieta Miłoszewicz
11:50 - 12:35 Plastyka 107 Mariola Zaleska

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język angielski 204 językowa Agnieszka Popławska
08:55 - 09:40 Matematyka 207 Małgorzata Zawilińska
09:50 - 10:35 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Jacek Koziński
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Danuta Kozińska
10:50 - 11:35 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Jacek Koziński
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Danuta Kozińska
11:50 - 12:35 Język niemiecki 10 językowa Małgorzata Jędrzejczak
12:45 - 13:30 Język polski 105 Elżbieta Miłoszewicz