Zbieramy nakrętki na Fundację „Słoneczko” dla Klaudiusza Szymańskiego KRS 11/S. Dołącz do nas!

Szkoła Podstawowa w Okonku - Klasa V b

Wychowawca

Mirosława Sielicka

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język angielski 207 Agnieszka Popławska
08:55 - 09:40 Język polski 205 Małgorzata Lewandowska-Apryas
09:50 - 10:35 Historia 104 Danuta Liszewska
10:50 - 11:35 Biologia 106 Danuta Matuszczak
11:50 - 12:35 Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Małgorzata Kotwica
Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica
12:45 - 13:30 Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Małgorzata Kotwica
Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Historia 107 Danuta Liszewska
08:55 - 09:40 Geografia 107 Marek Riebandt
09:50 - 10:35 Matematyka 104 Mirosława Sielicka
10:50 - 11:35 Język polski 206 Małgorzata Lewandowska-Apryas
11:50 - 12:35 Język niemiecki 10 językowa Małgorzata Jędrzejczak

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język polski 204 językowa Małgorzata Lewandowska-Apryas
08:55 - 09:40 Język angielski 204 językowa Agnieszka Popławska
09:50 - 10:35 Matematyka 104 Mirosława Sielicka
10:50 - 11:35 Muzyka 206 Anna Pielak
11:50 - 12:35 Religia 105 Ireneusz Jagiełka
12:45 - 13:30 Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Małgorzata Kotwica
Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica
13:35 - 14:20 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Małgorzata Kotwica

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Matematyka 205 Mirosława Sielicka
08:55 - 09:40 Religia 106 Ireneusz Jagiełka
09:50 - 10:35 Język polski 106 Małgorzata Lewandowska-Apryas
10:50 - 11:35 Język angielski 10 językowa Agnieszka Popławska
11:50 - 12:35 Język niemiecki 204 językowa Małgorzata Jędrzejczak
12:45 - 13:30 Informatyka 2.grupa 3 komputerowa Mirosława Sielicka

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Technika 206 Anna Pielak
08:55 - 09:40 Matematyka 205 Mirosława Sielicka
09:50 - 10:35 Zajęcia z wychowawcą 205 Mirosława Sielicka
10:50 - 11:35 Język polski 104 Małgorzata Lewandowska-Apryas
11:50 - 12:35 Plastyka 106 Mariola Zaleska
12:45 - 13:30 Informatyka 1.grupa 3 komputerowa Mirosława Sielicka