Zbieramy nakrętki na Fundację „Słoneczko” dla Klaudiusza Szymańskiego KRS 11/S. Dołącz do nas!

Szkoła Podstawowa w Okonku - Klasa V b

Wychowawca

Małgorzata Kotwica

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Jacek Koziński
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Małgorzata Kotwica
08:55 - 09:40 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Jacek Koziński
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Małgorzata Kotwica
09:50 - 10:35 Język niemiecki 10 językowa Marta Trębska
10:50 - 11:35 Język polski 104 Elżbieta Miłoszewicz
11:50 - 12:35 Zajęcia techniczne 206 Anna Pielak
12:45 - 13:30 Zajęcia komputerowe dz. 3 komputerowa Mirosława Sielicka

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Religia 106 Ireneusz Jagiełka
08:55 - 09:40 Matematyka 205 Natalia Wrzeszcz
09:50 - 10:35 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Jacek Koziński
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Małgorzata Kotwica
10:50 - 11:35 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Jacek Koziński
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Małgorzata Kotwica
11:50 - 12:35 Język angielski 205 Dariusz Rybak
12:45 - 13:30 Plastyka 204 językowa Mariola Zaleska
13:35 - 14:20 Historia 105 Danuta Liszewska

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Przyroda 204 językowa Danuta Kozińska
08:55 - 09:40 Religia 106 Ireneusz Jagiełka
09:50 - 10:35 Matematyka 205 Natalia Wrzeszcz
10:50 - 11:35 Język polski 104 Elżbieta Miłoszewicz
11:50 - 12:35 Język polski 104 Elżbieta Miłoszewicz
12:45 - 13:30 Zajęcia komputerowe ch. 3 komputerowa Katarzyna Pastusiak

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Matematyka 205 Natalia Wrzeszcz
08:55 - 09:40 Wychowanie do życia w rodzinie 207 Beata Bartosik
09:50 - 10:35 Przyroda 204 językowa Danuta Kozińska
10:50 - 11:35 Zajęcia z wychowawcą 105 Małgorzata Kotwica
11:50 - 12:35 Język angielski 205 Dariusz Rybak
12:45 - 13:30 Język polski 206 Elżbieta Miłoszewicz

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Przyroda 204 językowa Danuta Kozińska
08:55 - 09:40 Język polski 206 Elżbieta Miłoszewicz
09:50 - 10:35 Matematyka 205 Natalia Wrzeszcz
10:50 - 11:35 Język niemiecki 10 językowa Marta Trębska
11:50 - 12:35 Język angielski 205 Dariusz Rybak
12:45 - 13:30 Muzyka 206 Anna Pielak