Zbieramy nakrętki na Fundację „Słoneczko” dla Klaudiusza Szymańskiego KRS 11/S. Dołącz do nas!

Szkoła Podstawowa w Okonku - Klasa VIa

Wychowawca

Anna Pielak

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Religia 106 Ksiądz Wikariusz
08:55 - 09:40 Matematyka 206 Natalia Wrzeszcz
09:50 - 10:35 Plastyka 104 Alicja Kwaśny
10:50 - 11:35 Przyroda 105 Danuta Kozińska
11:50 - 12:35 Język angielski 10 językowa Agnieszka Popławska
12:45 - 13:30 Język polski 104 Małgorzata Lewandowska-Apryas
13:35 - 14:20 Język niemiecki dz. 10 językowa Małgorzata Jędrzejczak

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Przyroda 105 Danuta Kozińska
08:55 - 09:40 Zajęcia z wychowawcą 206 Anna Pielak
09:50 - 10:35 Język niemiecki dz. 204 językowa Małgorzata Jędrzejczak
Język angielski ch. 10 językowa Agnieszka Popławska
10:50 - 11:35 Religia 106 Ksiądz Wikariusz
11:50 - 12:35 Matematyka 205 Natalia Wrzeszcz
12:45 - 13:30 Język polski 104 Małgorzata Lewandowska-Apryas
13:35 - 14:20 Język polski 104 Małgorzata Lewandowska-Apryas

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Muzyka 206 Anna Pielak
08:55 - 09:40 Język angielski dz. 10 językowa Katarzyna Balicka
Zajęcia komputerowe ch. 3 komputerowa Bogumiła Pierańska
09:50 - 10:35 Przyroda 105 Danuta Kozińska
10:50 - 11:35 Matematyka 205 Natalia Wrzeszcz
11:50 - 12:35 Zajęcia komputerowe dz. 3 komputerowa Bogumiła Pierańska
Język niemiecki ch. 204 językowa Marta Trębska
12:45 - 13:30 Historia 104 Danuta Liszewska
13:35 - 14:20 Język angielski ch. 204 językowa Agnieszka Popławska

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Matematyka 207 Natalia Wrzeszcz
08:55 - 09:40 Historia 107 Danuta Liszewska
09:50 - 10:35 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Jacek Koziński
Język angielski dz. 10 językowa Katarzyna Balicka
10:50 - 11:35 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Jacek Koziński
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Małgorzata Kotwica
11:50 - 12:35 Język niemiecki ch. 10 językowa Marta Trębska
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Małgorzata Kotwica
12:45 - 13:30 Język polski 104 Małgorzata Lewandowska-Apryas
13:35 - 14:20 Język polski 104 Małgorzata Lewandowska-Apryas

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język polski 104 Małgorzata Lewandowska-Apryas
08:55 - 09:40 Język angielski dz. 10 językowa Katarzyna Balicka
Język angielski ch. 204 językowa Agnieszka Popławska
09:50 - 10:35 Matematyka 104 Natalia Wrzeszcz
10:50 - 11:35 Zajęcia techniczne 206 Anna Pielak
11:50 - 12:35 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Jacek Koziński
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Małgorzata Kotwica
12:45 - 13:30 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Jacek Koziński
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Małgorzata Kotwica