Zbieramy nakrętki na Fundację „Słoneczko” dla Klaudiusza Szymańskiego KRS 11/S. Dołącz do nas!

Szkoła Podstawowa w Okonku - Klasa VIa

Wychowawca

Andrzej Zawiliński

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Przyroda 207 Waldemar Suzga
08:55 - 09:40 Język niemiecki 104 Marta Trębska
09:50 - 10:35 Plastyka 104 Alicja Kwaśny
10:50 - 11:35 Język polski 107 Jadwiga Jakiel-Czyżewska
11:50 - 12:35 Matematyka 207 Waldemar Suzga
12:45 - 13:30 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Małgorzata Kotwica
13:35 - 14:20 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Małgorzata Kotwica

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język angielski 204 językowa Wioleta Czeszczewik
08:55 - 09:40 Język niemiecki 104 Marta Trębska
09:50 - 10:35 Matematyka 207 Waldemar Suzga
10:50 - 11:35 Język polski 107 Jadwiga Jakiel-Czyżewska
11:50 - 12:35 Religia 106 Katarzyna Pastusiak
12:45 - 13:30 Przyroda 207 Waldemar Suzga
13:35 - 14:20 Język polski 107 Jadwiga Jakiel-Czyżewska

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Wychowanie do życia w rodzinie 207 Beata Bartosik
08:55 - 09:40 Religia 107 Katarzyna Pastusiak
09:50 - 10:35 Zajęcia techniczne 206 Anna Pielak
10:50 - 11:35 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Małgorzata Kotwica
11:50 - 12:35 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Małgorzata Kotwica
12:45 - 13:30 Matematyka 207 Waldemar Suzga
13:35 - 14:20 Historia 106 Jan Węglowski

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Muzyka 206 Anna Pielak
08:55 - 09:40 Język angielski 10 językowa Wioleta Czeszczewik
09:50 - 10:35 Język polski 107 Jadwiga Jakiel-Czyżewska
10:50 - 11:35 Język polski 107 Jadwiga Jakiel-Czyżewska
11:50 - 12:35 Matematyka 207 Waldemar Suzga
12:45 - 13:30 Przyroda 207 Waldemar Suzga
13:35 - 14:20 Zajęcia komputerowe ch. 3 komputerowa Katarzyna Pastusiak

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Zajęcia komputerowe dz. 3 komputerowa Katarzyna Pastusiak
08:55 - 09:40 Matematyka 205 Natalia Wrzeszcz
09:50 - 10:35 Zajęcia z wychowawcą 204 językowa Andrzej Zawiliński
10:50 - 11:35 Historia 105 Jan Węglowski
11:50 - 12:35 Język polski 107 Jadwiga Jakiel-Czyżewska
12:45 - 13:30 Język angielski 10 językowa Wioleta Czeszczewik