Zbieramy nakrętki na Fundację „Słoneczko” dla Klaudiusza Szymańskiego KRS 11/S. Dołącz do nas!

Szkoła Podstawowa w Okonku - Klasa VI b

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język niemiecki 106 Marta Trębska
08:55 - 09:40 Język polski 105 Małgorzata Lewandowska-Apryas
09:50 - 10:35 Język polski 105 Małgorzata Lewandowska-Apryas
10:50 - 11:35 Matematyka 205 Natalia Wrzeszcz
11:50 - 12:35 Historia 106 Jan Węglowski
12:45 - 13:30 Zajęcia techniczne 206 Anna Pielak
13:35 - 14:20 Przyroda 207 Waldemar Suzga

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Przyroda 207 Waldemar Suzga
08:55 - 09:40 Język polski 105 Małgorzata Lewandowska-Apryas
09:50 - 10:35 Matematyka 205 Natalia Wrzeszcz
10:50 - 11:35 Historia 106 Jan Węglowski
11:50 - 12:35 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Jacek Koziński
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Zbigniew Kotwica
12:45 - 13:30 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Jacek Koziński
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Zbigniew Kotwica

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Religia 104 Katarzyna Pastusiak
08:55 - 09:40 Matematyka 205 Natalia Wrzeszcz
09:50 - 10:35 Język angielski 204 językowa Wioleta Czeszczewik
10:50 - 11:35 Wychowanie do życia w rodzinie 205 Beata Bartosik
11:50 - 12:35 Zajęcia z wychowawcą 106 Małgorzata Lewandowska-Apryas
12:45 - 13:30 Plastyka 104 Mariola Zaleska
13:35 - 14:20 Język polski 105 Małgorzata Lewandowska-Apryas

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:55 - 09:40 Język polski 105 Małgorzata Lewandowska-Apryas
09:50 - 10:35 Język polski 105 Małgorzata Lewandowska-Apryas
10:50 - 11:35 Matematyka 205 Natalia Wrzeszcz
11:50 - 12:35 Język angielski 204 językowa Wioleta Czeszczewik
12:45 - 13:30 Język niemiecki 104 Marta Trębska
13:35 - 14:20 Przyroda 207 Waldemar Suzga

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Muzyka 206 Anna Pielak
08:55 - 09:40 Język polski 105 Jadwiga Jakiel-Czyżewska
09:50 - 10:35 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Jacek Koziński
Zajęcia komputerowe dz. 3 komputerowa Katarzyna Pastusiak
10:50 - 11:35 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Jacek Koziński
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Zbigniew Kotwica
11:50 - 12:35 Zajęcia komputerowe ch. 3 komputerowa Katarzyna Pastusiak
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Zbigniew Kotwica
12:45 - 13:30 Religia 104 Katarzyna Pastusiak
13:35 - 14:20 Język angielski 10 językowa Wioleta Czeszczewik