Zbieramy nakrętki na Fundację „Słoneczko” dla Klaudiusza Szymańskiego KRS 11/S. Dołącz do nas!

Szkoła Podstawowa w Okonku - Klasa VI b

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Przyroda 207 Waldemar Suzga
08:55 - 09:40 Język angielski 10 językowa Wioleta Czeszczewik
09:50 - 10:35 Zajęcia techniczne 206 Anna Pielak
10:50 - 11:35 Język niemiecki 106 Marta Trębska
11:50 - 12:35 Plastyka 107 Mariola Zaleska
12:40 - 13:25 Historia 105 Jan Węglowski

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Jacek Koziński
Zajęcia komputerowe dz. 3 komputerowa Katarzyna Pastusiak
08:55 - 09:40 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Jacek Koziński
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Zbigniew Kotwica
09:50 - 10:35 Zajęcia komputerowe ch. 3 komputerowa Katarzyna Pastusiak
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Zbigniew Kotwica
10:50 - 11:35 Religia 105 Katarzyna Pastusiak
11:50 - 12:35 Matematyka 205 Natalia Wrzeszcz
12:40 - 13:25 Przyroda 207 Waldemar Suzga
13:30 - 14:15 Język polski 105 Małgorzata Lewandowska-Apryas

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Matematyka 205 Natalia Wrzeszcz
08:55 - 09:40 Język niemiecki 104 Marta Trębska
09:50 - 10:35 Język polski 105 Małgorzata Lewandowska-Apryas
10:50 - 11:35 Język angielski 10 językowa Wioleta Czeszczewik
11:50 - 12:35 Język polski 105 Małgorzata Lewandowska-Apryas

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Matematyka 205 Natalia Wrzeszcz
08:55 - 09:40 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Jacek Koziński
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Zbigniew Kotwica
09:50 - 10:35 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Jacek Koziński
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Zbigniew Kotwica
10:50 - 11:35 Historia 105 Jan Węglowski
11:50 - 12:35 Język polski 105 Małgorzata Lewandowska-Apryas
12:40 - 13:25 Język polski 105 Małgorzata Lewandowska-Apryas
13:30 - 14:15 Przyroda 207 Waldemar Suzga

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Muzyka 206 Anna Pielak
08:55 - 09:40 Język polski 105 Małgorzata Lewandowska-Apryas
09:50 - 10:35 Zajęcia z wychowawcą 105 Małgorzata Lewandowska-Apryas
10:50 - 11:35 Język angielski 204 językowa Wioleta Czeszczewik
11:50 - 12:35 Matematyka 205 Natalia Wrzeszcz
12:40 - 13:25 Religia 105 Katarzyna Pastusiak