Zbieramy nakrętki na Fundację „Słoneczko” dla Klaudiusza Szymańskiego KRS 11/S. Dołącz do nas!

Szkoła Podstawowa w Okonku - Klasa VIc

Wychowawca

Natalia Wrzeszcz

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Matematyka 205 Natalia Wrzeszcz
08:55 - 09:40 Przyroda 207 Danuta Kozińska
09:50 - 10:35 Język polski 107 Jadwiga Jakiel-Czyżewska
10:50 - 11:35 Język niemiecki 106 Marta Trębska
11:50 - 12:35 Język polski 105 Jadwiga Jakiel-Czyżewska
12:45 - 13:30 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Małgorzata Kotwica
13:35 - 14:20 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Małgorzata Kotwica

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Matematyka 205 Natalia Wrzeszcz
08:55 - 09:40 Język polski 107 Jadwiga Jakiel-Czyżewska
09:50 - 10:35 Język polski 107 Jadwiga Jakiel-Czyżewska
10:50 - 11:35 Przyroda 105 Danuta Kozińska
11:50 - 12:35 Muzyka 206 Anna Pielak
12:45 - 13:30 Język angielski 10 językowa Dariusz Rybak
13:35 - 14:20 Zajęcia komputerowe dz. 3 komputerowa Katarzyna Pastusiak

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Matematyka 205 Natalia Wrzeszcz
08:55 - 09:40 Język angielski 10 językowa Dariusz Rybak
09:50 - 10:35 Religia 106 Ireneusz Jagiełka
10:50 - 11:35 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Małgorzata Kotwica
11:50 - 12:35 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Małgorzata Kotwica
12:45 - 13:30 Zajęcia z wychowawcą 205 Natalia Wrzeszcz
13:35 - 14:20 Zajęcia komputerowe ch. 3 komputerowa Katarzyna Pastusiak

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język niemiecki 105 Marta Trębska
08:55 - 09:40 Zajęcia techniczne 206 Anna Pielak
09:50 - 10:35 Wychowanie do życia w rodzinie 207 Beata Bartosik
10:50 - 11:35 Przyroda 207 Danuta Kozińska
11:50 - 12:35 Język polski 107 Jadwiga Jakiel-Czyżewska
12:45 - 13:30 Matematyka 205 Natalia Wrzeszcz
13:35 - 14:20 Historia 107 Jan Węglowski

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język angielski 10 językowa Dariusz Rybak
08:55 - 09:40 Plastyka 106 Danuta Liszewska
09:50 - 10:35 Historia 107 Jan Węglowski
10:50 - 11:35 Matematyka 205 Natalia Wrzeszcz
11:50 - 12:35 Religia 106 Ireneusz Jagiełka
12:45 - 13:30 Język polski 105 Jadwiga Jakiel-Czyżewska