Zbieramy nakrętki na Fundację „Słoneczko” dla Klaudiusza Szymańskiego KRS 11/S. Dołącz do nas!

Szkoła Podstawowa w Okonku - Klasa VII a

Wychowawca

Waldemar Suzga

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Małgorzata Kotwica
Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica
08:55 - 09:40 Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Małgorzata Kotwica
Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica
09:50 - 10:35 Język polski g.5 Jadwiga Jakiel-Czyżewska
10:50 - 11:35 Muzyka g.10 Anna Pielak
11:50 - 12:35 Język niemiecki g.11 Marta Trębska
12:45 - 13:30 Chemia g.22 Beata Bartosik
13:35 - 14:20 Plastyka g.20 Alicja Kwaśny
14:25 - 15:10 Informatyka dz. g.3 Bronisław Błaszczyk

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Matematyka g.4 Waldemar Suzga
08:55 - 09:40 Język polski g.6 Jadwiga Jakiel-Czyżewska
09:50 - 10:35 Fizyka g.8 Bronisław Błaszczyk
10:50 - 11:35 Język angielski g.13 Katarzyna Balicka
11:50 - 12:35 Język niemiecki g.11 Marta Trębska
12:45 - 13:30 Geografia g.20 Marek Riebandt
13:35 - 14:20 Język polski g.6 Jadwiga Jakiel-Czyżewska

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Małgorzata Kotwica
Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica
08:55 - 09:40 Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Małgorzata Kotwica
Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica
09:50 - 10:35 Fizyka g.8 Bronisław Błaszczyk
10:50 - 11:35 Biologia g.10 Danuta Matuszczak
11:50 - 12:35 Język angielski g.13 Katarzyna Balicka
12:45 - 13:30 Język polski g.6 Jadwiga Jakiel-Czyżewska
13:35 - 14:20 Matematyka g.4 Waldemar Suzga
14:25 - 15:10 Informatyka ch. g.3 Waldemar Suzga

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Zajęcia z wychowawcą g.4 Waldemar Suzga
08:55 - 09:40 Matematyka g.4 Waldemar Suzga
09:50 - 10:35 Historia g.5 Danuta Liszewska
10:50 - 11:35 Język angielski g.13 Katarzyna Balicka
11:50 - 12:35 Geografia g.20 Marek Riebandt
12:45 - 13:30 Religia g.19 Katarzyna Pastusiak

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język polski g.9 Jadwiga Jakiel-Czyżewska
08:55 - 09:40 Biologia g.10 Danuta Matuszczak
09:50 - 10:35 Chemia g.22 Beata Bartosik
10:50 - 11:35 Religia g.19 Katarzyna Pastusiak
11:50 - 12:35 Historia g.5 Danuta Liszewska
12:45 - 13:30 Matematyka g.4 Waldemar Suzga