Zbieramy nakrętki na Fundację „Słoneczko” dla Klaudiusza Szymańskiego KRS 11/S. Dołącz do nas!

Szkoła Podstawowa w Okonku - Klasa VII a

Wychowawca

Michał Iwańczyk

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język angielski g.11 Dariusz Rybak
08:55 - 09:40 Język polski g.20 Jadwiga Jakiel-Czyżewska
09:50 - 10:35 Historia g.4 Jan Węglowski
10:50 - 11:35 Chemia g.22 Lidia Sameć
11:50 - 12:35 Matematyka g.22 Natalia Wrzeszcz
12:45 - 13:30 Biologia g.10 Danuta Matuszczak
13:35 - 14:20 Geografia g.20 Marek Riebandt
14:25 - 15:10 Doradztwo zawodowe g.19 Michał Iwańczyk

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język angielski g.11 Dariusz Rybak
08:55 - 09:40 Fizyka g.8 Bronisław Błaszczyk
09:50 - 10:35 Chemia g.22 Lidia Sameć
10:50 - 11:35 Plastyka g.5 Danuta Liszewska
11:50 - 12:35 Matematyka g.22 Natalia Wrzeszcz
12:45 - 13:30 Język polski g.20 Jadwiga Jakiel-Czyżewska
13:35 - 14:20 Informatyka dz. g.3 Mirosława Sielicka

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Muzyka g.6 Anna Pielak
08:55 - 09:40 Fizyka g.8 Bronisław Błaszczyk
09:50 - 10:35 Język polski g.20 Jadwiga Jakiel-Czyżewska
10:50 - 11:35 Religia g.19 Ireneusz Jagiełka
11:50 - 12:35 Język niemiecki g.11 Marta Trębska
12:45 - 13:30 Historia g.8 Jan Węglowski
13:35 - 14:20 Zajęcia z wychowawcą g.19 Michał Iwańczyk
14:25 - 15:10 Język angielski g.11 Dariusz Rybak

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Geografia g.20 Marek Riebandt
08:55 - 09:40 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Andrzej Zawiliński
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Ewa Kopciowska-Barłóg
09:50 - 10:35 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Andrzej Zawiliński
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Ewa Kopciowska-Barłóg
10:50 - 11:35 Religia g.19 Ireneusz Jagiełka
11:50 - 12:35 Matematyka g.22 Natalia Wrzeszcz
12:45 - 13:30 Język polski g.20 Jadwiga Jakiel-Czyżewska
13:35 - 14:20 Język niemiecki g.11 Marta Trębska

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język polski g.10 Jadwiga Jakiel-Czyżewska
08:55 - 09:40 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Andrzej Zawiliński
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Ewa Kopciowska-Barłóg
09:50 - 10:35 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Andrzej Zawiliński
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Ewa Kopciowska-Barłóg
10:50 - 11:35 Biologia g.10 Danuta Matuszczak
11:50 - 12:35 Matematyka g.22 Natalia Wrzeszcz
12:45 - 13:30 Informatyka ch. g.3 Mirosława Sielicka