Zbieramy nakrętki na Fundację „Słoneczko” dla Klaudiusza Szymańskiego KRS 11/S. Dołącz do nas!

Szkoła Podstawowa w Okonku - Klasa VII b

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język polski g.10 Jadwiga Jakiel-Czyżewska
08:55 - 09:40 Matematyka g.9 Małgorzata Zawilińska
09:50 - 10:35 Chemia g.22 Beata Bartosik
10:50 - 11:35 Muzyka g.6 Anna Pielak
11:50 - 12:35 Język niemiecki 1.grupa g.11 Marta Trębska
Język angielski 2.grupa g.10 Dariusz Rybak
12:45 - 13:30 Plastyka g.5 Alicja Kwaśny
13:35 - 14:20 Język angielski 1.grupa g.10 Dariusz Rybak
Język niemiecki 2.grupa g.11 Marta Trębska

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Matematyka g.9 Małgorzata Zawilińska
08:55 - 09:40 Biologia g.10 Danuta Matuszczak
09:50 - 10:35 Religia g.19 Ireneusz Jagiełka
10:50 - 11:35 Chemia g.22 Beata Bartosik
11:50 - 12:35 Język polski g.10 Jadwiga Jakiel-Czyżewska
12:45 - 13:30 Zajęcia z wychowawcą g.9 Ewa Kopciowska-Barłóg

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Geografia g.20 Marek Riebandt
08:55 - 09:40 Historia g.5 Jan Węglowski
09:50 - 10:35 Fizyka g.8 Bronisław Błaszczyk
10:50 - 11:35 Język polski g.20 Jadwiga Jakiel-Czyżewska
11:50 - 12:35 Biologia g.10 Danuta Matuszczak
12:45 - 13:30 Język angielski 1.grupa g.13 Dariusz Rybak
Język niemiecki 2.grupa g.11 Marta Trębska
13:35 - 14:20 Język angielski 2.grupa g.10 Dariusz Rybak

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Matematyka g.9 Małgorzata Zawilińska
08:55 - 09:40 Informatyka ch. g.3 Mirosława Sielicka
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Ewa Kopciowska-Barłóg
09:50 - 10:35 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Ewa Kopciowska-Barłóg
10:50 - 11:35 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica
Informatyka dz. g.3 Mirosława Sielicka
11:50 - 12:35 Religia g.19 Ireneusz Jagiełka
12:45 - 13:30 Historia g.4 Jan Węglowski
13:35 - 14:20 Język polski g.20 Jadwiga Jakiel-Czyżewska
14:25 - 15:10 Doradztwo zawodowe g.19 Michał Iwańczyk

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Matematyka g.9 Małgorzata Zawilińska
08:55 - 09:40 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Ewa Kopciowska-Barłóg
09:50 - 10:35 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Ewa Kopciowska-Barłóg
10:50 - 11:35 Język polski g.20 Jadwiga Jakiel-Czyżewska
11:50 - 12:35 Geografia g.20 Marek Riebandt
12:45 - 13:30 Fizyka g.8 Bronisław Błaszczyk
13:35 - 14:20 Język niemiecki 1.grupa g.11 Marta Trębska
Język angielski 2.grupa g.10 Dariusz Rybak
14:25 - 15:10 Język angielski 1.grupa g.10 Dariusz Rybak