Zbieramy nakrętki na Fundację „Słoneczko” dla Klaudiusza Szymańskiego KRS 11/S. Dołącz do nas!

Szkoła Podstawowa w Okonku - Klasa VII b

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Biologia 10 Danuta Matuszczak
08:55 - 09:40 Język angielski 1.grupa 10 Natalia Wujek
Język niemiecki 2.grupa 11 Marta Trębska
09:50 - 10:35 Matematyka 9 Małgorzata Zawilińska
10:50 - 11:35 Język polski 19 Jadwiga Jakiel-Czyżewska
11:50 - 12:35 Fizyka 8 Bronisław Błaszczyk
12:40 - 13:25 Wychowanie do życia w rodzinie 22 Beata Bartosik
13:30 - 14:15 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Ewa Kopciowska-Barłóg
14:20 - 15:05 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Ewa Kopciowska-Barłóg

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Matematyka 9 Małgorzata Zawilińska
08:55 - 09:40 Zajęcia z wychowawcą Ewa Kopciowska-Barłóg
09:50 - 10:35 Plastyka s.10 Danuta Liszewska
10:50 - 11:35 Język polski 19 Jadwiga Jakiel-Czyżewska
11:50 - 12:35 Historia 6 Jan Węglowski
12:40 - 13:25 Geografia 19 Marek Riebandt
13:30 - 14:15 Język angielski 2.grupa 10 Natalia Wujek

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Chemia 22 Beata Bartosik
08:55 - 09:40 Muzyka 11 Anna Pielak
09:50 - 10:35 Fizyka 8 Bronisław Błaszczyk
10:50 - 11:35 Język niemiecki 1.grupa 11 Marta Trębska
Język angielski 2.grupa 10 Natalia Wujek
11:50 - 12:35 Język polski 10 Jadwiga Jakiel-Czyżewska
12:40 - 13:25 Historia 4 Jan Węglowski
13:30 - 14:15 Język angielski 1.grupa 10 Natalia Wujek

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Matematyka 9 Małgorzata Zawilińska
08:55 - 09:40 Chemia 22 Beata Bartosik
09:50 - 10:35 Język polski 19 Jadwiga Jakiel-Czyżewska
10:50 - 11:35 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica
Informatyka dz. g. info Mirosława Sielicka
11:50 - 12:35 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Ewa Kopciowska-Barłóg
12:40 - 13:25 Informatyka ch. g. info Mirosława Sielicka
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Ewa Kopciowska-Barłóg
13:30 - 14:15 Religia 18 Ireneusz Jagiełka

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Matematyka 9 Małgorzata Zawilińska
08:55 - 09:40 Biologia 10 Danuta Matuszczak
09:50 - 10:35 Religia 18 Ireneusz Jagiełka
10:50 - 11:35 Geografia 19 Marek Riebandt
11:50 - 12:35 Język polski 19 Jadwiga Jakiel-Czyżewska
12:40 - 13:25 Język angielski 1.grupa 10 Natalia Wujek
Język niemiecki 2.grupa 11 Marta Trębska
13:30 - 14:15 Język niemiecki 1.grupa 11 Marta Trębska
Język angielski 2.grupa 10 Natalia Wujek