Zbieramy nakrętki na Fundację „Słoneczko” dla Klaudiusza Szymańskiego KRS 11/S. Dołącz do nas!

Szkoła Podstawowa w Okonku - Klasa VII b

Wychowawca

Danuta Matuszczak

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Geografia g.20 Marek Riebandt
08:55 - 09:40 Język angielski ch. g.13 Leszek Zdunek
Język niemiecki dz. g.11 Marta Trębska
09:50 - 10:35 Chemia g.22 Beata Bartosik
10:50 - 11:35 Informatyka dz. g.3 Waldemar Suzga
Język niemiecki ch. g.13 Marta Trębska
11:50 - 12:35 Fizyka g.8 Bronisław Błaszczyk
12:45 - 13:30 Historia g.5 Danuta Liszewska
13:35 - 14:20 Język angielski dz. g.11 Leszek Zdunek

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Jacek Koziński
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Zbigniew Kotwica
08:55 - 09:40 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Jacek Koziński
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Zbigniew Kotwica
09:50 - 10:35 Matematyka g.9 Natalia Wrzeszcz
10:50 - 11:35 Chemia g.22 Beata Bartosik
11:50 - 12:35 Język polski g.4 Nina Włodarczyk
12:45 - 13:30 Biologia g.10 Danuta Matuszczak
13:35 - 14:20 Język niemiecki dz. g.11 Marta Trębska
Język angielski ch. g.13 Leszek Zdunek

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język angielski dz. g.13 Leszek Zdunek
Język niemiecki ch. g.11 Marta Trębska
08:55 - 09:40 Muzyka g.10 Anna Pielak
09:50 - 10:35 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Jacek Koziński
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Zbigniew Kotwica
10:50 - 11:35 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Jacek Koziński
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Zbigniew Kotwica
11:50 - 12:35 Język polski g.4 Nina Włodarczyk
12:45 - 13:30 Zajęcia z wychowawcą g.10 Danuta Matuszczak
13:35 - 14:20 Matematyka g.9 Natalia Wrzeszcz

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Religia g.10 Ksiądz Wikariusz
08:55 - 09:40 Informatyka ch. g.3 Bronisław Błaszczyk
Język angielski dz. g.11 Leszek Zdunek
09:50 - 10:35 Matematyka g.9 Natalia Wrzeszcz
10:50 - 11:35 Biologia g.10 Danuta Matuszczak
11:50 - 12:35 Język polski g.4 Nina Włodarczyk
12:45 - 13:30 Plastyka g.20 Mariola Zaleska
13:35 - 14:20 Język angielski ch. g.11 Leszek Zdunek

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Historia g.5 Danuta Liszewska
08:55 - 09:40 Język polski g.4 Nina Włodarczyk
09:50 - 10:35 Język polski g.4 Nina Włodarczyk
10:50 - 11:35 Matematyka g.9 Natalia Wrzeszcz
11:50 - 12:35 Geografia g.20 Marek Riebandt
12:45 - 13:30 Religia g.10 Ksiądz Wikariusz
13:35 - 14:20 Fizyka g.8 Bronisław Błaszczyk