Szkoła Podstawowa w Okonku
Zbieramy nakrętki na Fundację „Słoneczko” dla Klaudiusza Szymańskiego KRS 11/S. Dołącz do nas!

Szkoła Podstawowa w Okonku - Klasa II a gim

Wychowawca

Marta Trębska

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Technika g.19 Michał Iwańczyk
08:55 - 09:40 Plastyka g.5 Danuta Liszewska
09:50 - 10:35 Matematyka g.9 Małgorzata Zawilińska
10:50 - 11:35 Geografia g.20 Marek Riebandt
11:50 - 12:35 Fizyka g.8 Bronisław Błaszczyk
12:45 - 13:30 Zajęcia z wychowawcą g.11 Marta Trębska
13:35 - 14:20 Język angielski g.13 Leszek Zdunek

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Biologia g.10 Danuta Matuszczak
08:55 - 09:40 Matematyka g.9 Małgorzata Zawilińska
09:50 - 10:35 Historia g.5 Danuta Liszewska
10:50 - 11:35 Język polski g.4 Nina Włodarczyk
11:50 - 12:35 Język polski g.4 Nina Włodarczyk
12:45 - 13:30 Religia g.19 Ireneusz Jagiełka
13:35 - 14:20 Wiedza o społeczeństwie g.19 Jan Węglowski
14:25 - 15:10 Język angielski g.13 Leszek Zdunek

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język niemiecki g.19 Marta Trębska
08:55 - 09:40 Język angielski g.13 Leszek Zdunek
09:50 - 10:35 Matematyka g.9 Małgorzata Zawilińska
10:50 - 11:35 Język polski g.4 Nina Włodarczyk
11:50 - 12:35 Historia g.5 Danuta Liszewska
12:45 - 13:30 Zajęcia artystyczne g.5 Danuta Liszewska
13:35 - 14:20 Informatyka ch. g.3 Mirosława Sielicka
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Ewa Kopciowska-Barłóg
14:25 - 15:10 Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Ewa Kopciowska-Barłóg

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Religia g.19 Ireneusz Jagiełka
08:55 - 09:40 Matematyka g.9 Małgorzata Zawilińska
09:50 - 10:35 Język angielski g.13 Leszek Zdunek
10:50 - 11:35 Język niemiecki g.11 Marta Trębska
11:50 - 12:35 Język polski g.4 Nina Włodarczyk
12:45 - 13:30 Fizyka g.8 Bronisław Błaszczyk
13:35 - 14:20 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Ewa Kopciowska-Barłóg
14:25 - 15:10 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Ewa Kopciowska-Barłóg

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Geografia g.20 Marek Riebandt
08:55 - 09:40 Język niemiecki g.11 Marta Trębska
09:50 - 10:35 Chemia g.22 Beata Bartosik
10:50 - 11:35 Język angielski g.13 Leszek Zdunek
11:50 - 12:35 Język polski g.4 Nina Włodarczyk
12:45 - 13:30 Biologia g.10 Danuta Matuszczak
13:35 - 14:20 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica
Informatyka dz. g.3 Mirosława Sielicka
14:25 - 15:10 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica