Zbieramy nakrętki na Fundację „Słoneczko” dla Klaudiusza Szymańskiego KRS 11/S. Dołącz do nas!

Szkoła Podstawowa w Okonku - Klasa II a gim

Wychowawca

Marta Trębska

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Zajęcia z wychowawcą 11 Marta Trębska
08:55 - 09:40 Wiedza o społeczeństwie 4 Jan Węglowski
09:50 - 10:35 Język niemiecki 11 Marta Trębska
10:50 - 11:35 Matematyka 9 Małgorzata Zawilińska
11:50 - 12:35 Biologia 10 Danuta Matuszczak
12:40 - 13:25 Geografia 19 Marek Riebandt
13:30 - 14:15 Wychowanie do życia w rodzinie 22 Beata Bartosik
14:20 - 15:05 Język angielski 13 Leszek Zdunek

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język niemiecki 11 Marta Trębska
08:55 - 09:40 Język polski 4 Nina Włodarczyk
09:50 - 10:35 Język angielski 13 Leszek Zdunek
10:50 - 11:35 Matematyka 9 Małgorzata Zawilińska
11:50 - 12:35 Geografia 19 Marek Riebandt
12:40 - 13:25 Fizyka 8 Bronisław Błaszczyk
13:30 - 14:15 Informatyka ch. g. info Mirosława Sielicka
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Ewa Kopciowska-Barłóg
14:20 - 15:05 Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Ewa Kopciowska-Barłóg

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Zajęcia artystyczne 5 Danuta Liszewska
08:55 - 09:40 Język polski 4 Nina Włodarczyk
09:50 - 10:35 Matematyka 9 Małgorzata Zawilińska
10:50 - 11:35 Język angielski 13 Leszek Zdunek
11:50 - 12:35 Fizyka 8 Bronisław Błaszczyk
12:40 - 13:25 Zajęcia techniczne Michał Iwańczyk
13:30 - 14:15 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Ewa Kopciowska-Barłóg
14:20 - 15:05 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Ewa Kopciowska-Barłóg

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język angielski 13 Leszek Zdunek
08:55 - 09:40 Język polski 4 Nina Włodarczyk
09:50 - 10:35 Język polski 4 Nina Włodarczyk
10:50 - 11:35 Religia 18 Ireneusz Jagiełka
11:50 - 12:35 Matematyka 9 Małgorzata Zawilińska
12:40 - 13:25 Biologia 10 Danuta Matuszczak
13:30 - 14:15 Historia 5 Danuta Liszewska

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język angielski 13 Leszek Zdunek
08:55 - 09:40 Chemia 22 Beata Bartosik
09:50 - 10:35 Język polski 4 Nina Włodarczyk
10:50 - 11:35 Historia 5 Danuta Liszewska
11:50 - 12:35 Plastyka 5 Danuta Liszewska
12:40 - 13:25 Religia 18 Ireneusz Jagiełka
13:30 - 14:15 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica
Informatyka dz. g. info Mirosława Sielicka
14:20 - 15:05 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica