Szkoła Podstawowa w Okonku
Zbieramy nakrętki na Fundację „Słoneczko” dla Klaudiusza Szymańskiego KRS 11/S. Dołącz do nas!

Szkoła Podstawowa w Okonku - Klasa IIb gim

Wychowawca

Beata Bartosik

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Fizyka g.3 Bronisław Błaszczyk
08:55 - 09:40 Fizyka g.8 Bronisław Błaszczyk
09:50 - 10:35 Geografia g.20 Marek Riebandt
10:50 - 11:35 Historia g.4 Jan Węglowski
11:50 - 12:35 Religia g.19 Ireneusz Jagiełka
12:45 - 13:30 Język angielski g.13 Leszek Zdunek
13:35 - 14:20 Biologia g.11 Danuta Matuszczak
14:25 - 15:10 Informatyka 2.grupa g.3 Bronisław Błaszczyk

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Plastyka g.5 Danuta Liszewska
08:55 - 09:40 Religia g.19 Ireneusz Jagiełka
09:50 - 10:35 Język polski g.6 Elżbieta Miłoszewicz
10:50 - 11:35 Język polski g.6 Elżbieta Miłoszewicz
11:50 - 12:35 Matematyka g.8 Mirosława Sielicka
12:45 - 13:30 Historia g.9 Jan Węglowski
13:35 - 14:20 Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Jacek Koziński
14:25 - 15:10 Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Jacek Koziński

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Zajęcia artystyczne g.5 Danuta Liszewska
08:55 - 09:40 Język polski g.6 Elżbieta Miłoszewicz
09:50 - 10:35 Język niemiecki g.11 Marta Trębska
10:50 - 11:35 Fizyka g.8 Bronisław Błaszczyk
11:50 - 12:35 Matematyka g.9 Mirosława Sielicka
12:45 - 13:30 Technika g.10 Michał Iwańczyk
13:35 - 14:20 Język polski g.6 Elżbieta Miłoszewicz

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Informatyka 1.grupa g.3 Bronisław Błaszczyk
08:55 - 09:40 Wiedza o społeczeństwie g.6 Jan Węglowski
09:50 - 10:35 Język polski g.6 Elżbieta Miłoszewicz
10:50 - 11:35 Język angielski g.13 Leszek Zdunek
11:50 - 12:35 Geografia g.20 Marek Riebandt
12:45 - 13:30 Matematyka g.9 Mirosława Sielicka
13:35 - 14:20 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica
14:25 - 15:10 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język angielski g.11 Leszek Zdunek
08:55 - 09:40 Zajęcia z wychowawcą g.22 Beata Bartosik
09:50 - 10:35 Biologia g.10 Danuta Matuszczak
10:50 - 11:35 Chemia g.22 Beata Bartosik
11:50 - 12:35 Matematyka g.9 Mirosława Sielicka
12:45 - 13:30 Język niemiecki g.6 Marta Trębska
13:35 - 14:20 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Jacek Koziński
14:25 - 15:10 Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Jacek Koziński
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Jacek Koziński