Szkoła Podstawowa w Okonku
Zbieramy nakrętki na Fundację „Słoneczko” dla Klaudiusza Szymańskiego KRS 11/S. Dołącz do nas!

Szkoła Podstawowa w Okonku - Klasa IIb gim

Wychowawca

Beata Bartosik

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Historia 6 Jan Węglowski
08:55 - 09:40 Matematyka 8 Mirosława Sielicka
09:50 - 10:35 Wychowanie do życia w rodzinie 22 Beata Bartosik
10:50 - 11:35 Fizyka 3 Bronisław Błaszczyk
11:50 - 12:35 Język polski 6 Elżbieta Miłoszewicz
12:40 - 13:25 Matematyka 9 Mirosława Sielicka
13:30 - 14:15 Biologia 19 Danuta Matuszczak
14:20 - 15:05 Informatyka 1.grupa g. info Bronisław Błaszczyk

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Chemia 22 Beata Bartosik
08:55 - 09:40 Język niemiecki 11 Marta Trębska
09:50 - 10:35 Religia 18 Ireneusz Jagiełka
10:50 - 11:35 Język angielski 13 Leszek Zdunek
11:50 - 12:35 Matematyka 9 Mirosława Sielicka
12:40 - 13:25 Język polski 6 Elżbieta Miłoszewicz
13:30 - 14:15 Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Jacek Koziński
14:20 - 15:05 Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Jacek Koziński

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język angielski 11 Leszek Zdunek
08:55 - 09:40 Zajęcia z wychowawcą 22 Beata Bartosik
09:50 - 10:35 Zajęcia artystyczne 5 Danuta Liszewska
10:50 - 11:35 Fizyka 3 Bronisław Błaszczyk
11:50 - 12:35 Język polski 6 Elżbieta Miłoszewicz
12:40 - 13:25 Język polski 6 Elżbieta Miłoszewicz
13:30 - 14:15 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica
14:20 - 15:05 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język niemiecki 11 Marta Trębska
08:55 - 09:40 Matematyka 8 Mirosława Sielicka
09:50 - 10:35 Język angielski 13 Leszek Zdunek
10:50 - 11:35 Zajęcia techniczne 5 Michał Iwańczyk
11:50 - 12:35 Biologia s.10 Danuta Matuszczak
12:40 - 13:25 Plastyka 5 Danuta Liszewska
13:30 - 14:15 Geografia s.10 Marek Riebandt
14:20 - 15:05 Informatyka 2.grupa g. info Bronisław Błaszczyk

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:55 - 09:40 Język polski 6 Elżbieta Miłoszewicz
09:50 - 10:35 Geografia 19 Marek Riebandt
10:50 - 11:35 Wiedza o społeczeństwie 6 Jan Węglowski
11:50 - 12:35 Religia 18 Ireneusz Jagiełka
12:40 - 13:25 Historia 4 Jan Węglowski
13:30 - 14:15 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Jacek Koziński
14:20 - 15:05 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Jacek Koziński