Zbieramy nakrętki na Fundację „Słoneczko” dla Klaudiusza Szymańskiego KRS 11/S. Dołącz do nas!

Szkoła Podstawowa w Okonku - Klasa IIc gim

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Informatyka 2.grupa g. info Bronisław Błaszczyk
08:55 - 09:40 Matematyka 9 Małgorzata Zawilińska
09:50 - 10:35 Język angielski 13 Leszek Zdunek
10:50 - 11:35 Język polski 6 Elżbieta Miłoszewicz
11:50 - 12:35 Wychowanie do życia w rodzinie 22 Beata Bartosik
12:40 - 13:25 Religia 18 Ireneusz Jagiełka
13:30 - 14:15 Wiedza o społeczeństwie 5 Jan Węglowski
14:20 - 15:05 Geografia 19 Marek Riebandt

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Geografia 19 Marek Riebandt
08:55 - 09:40 Język angielski 13 Leszek Zdunek
09:50 - 10:35 Matematyka 9 Małgorzata Zawilińska
10:50 - 11:35 Język polski 6 Elżbieta Miłoszewicz
11:50 - 12:35 Zajęcia techniczne 18 Michał Iwańczyk
12:40 - 13:25 Historia 5 Jan Węglowski
13:30 - 14:15 Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Jacek Koziński
14:20 - 15:05 Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Jacek Koziński

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Fizyka 8 Bronisław Błaszczyk
08:55 - 09:40 Matematyka 9 Małgorzata Zawilińska
09:50 - 10:35 Język polski 6 Elżbieta Miłoszewicz
10:50 - 11:35 Język polski 6 Elżbieta Miłoszewicz
11:50 - 12:35 Historia 5 Jan Węglowski
12:40 - 13:25 Język niemiecki 11 Marta Trębska
13:30 - 14:15 Informatyka 1.grupa g. info Bronisław Błaszczyk

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Religia 18 Ireneusz Jagiełka
08:55 - 09:40 Zajęcia z wychowawcą 9 Małgorzata Zawilińska
09:50 - 10:35 Biologia 10 Danuta Matuszczak
10:50 - 11:35 Język angielski 11 Leszek Zdunek
11:50 - 12:35 Fizyka 8 Bronisław Błaszczyk
12:40 - 13:25 Język polski 6 Elżbieta Miłoszewicz
13:30 - 14:15 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Ewa Kopciowska-Barłóg
14:20 - 15:05 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Ewa Kopciowska-Barłóg

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Chemia 22 Beata Bartosik
08:55 - 09:40 Plastyka 5 Danuta Liszewska
09:50 - 10:35 Matematyka 9 Małgorzata Zawilińska
10:50 - 11:35 Biologia s.10 Danuta Matuszczak
11:50 - 12:35 Język niemiecki 11 Marta Trębska
12:40 - 13:25 Zajęcia artystyczne s.10 Danuta Liszewska
13:30 - 14:15 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Ewa Kopciowska-Barłóg
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Jacek Koziński
14:20 - 15:05 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Ewa Kopciowska-Barłóg
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Jacek Koziński