Zbieramy nakrętki na Fundację „Słoneczko” dla Klaudiusza Szymańskiego KRS 11/S. Dołącz do nas!

Szkoła Podstawowa w Okonku - Klasa III a gim

Wychowawca

Danuta Liszewska

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Chemia g.22 Beata Bartosik
08:55 - 09:40 Język angielski g.11 Leszek Zdunek
09:50 - 10:35 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Małgorzata Kotwica
10:50 - 11:35 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Małgorzata Kotwica
11:50 - 12:35 Matematyka g.9 Małgorzata Zawilińska
12:45 - 13:30 Język polski g.6 Elżbieta Miłoszewicz

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Chemia g.22 Beata Bartosik
08:55 - 09:40 Historia g.5 Danuta Liszewska
09:50 - 10:35 Matematyka g.9 Małgorzata Zawilińska
10:50 - 11:35 Religia g.19 Ireneusz Jagiełka
11:50 - 12:35 Informatyka 1.grupa g.3 Bronisław Błaszczyk
Język angielski 2.grupa g.13 Leszek Zdunek
12:45 - 13:30 Fizyka g.3 Bronisław Błaszczyk
13:35 - 14:20 Język angielski g.13 Leszek Zdunek

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Małgorzata Kotwica
08:55 - 09:40 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Małgorzata Kotwica
09:50 - 10:35 Język polski g.6 Elżbieta Miłoszewicz
10:45 - 11:35 Historia g.5 Danuta Liszewska
11:50 - 12:35 Język angielski 1.grupa g.13 Leszek Zdunek
Informatyka 2.grupa g.3 Bronisław Błaszczyk
12:45 - 13:30 Geografia g.20 Marek Riebandt

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język polski g.6 Elżbieta Miłoszewicz
08:55 - 09:40 Religia g.19 Ireneusz Jagiełka
09:50 - 10:35 Matematyka g.9 Małgorzata Zawilińska
10:50 - 11:35 Wiedza o społeczeństwie g.9 Jan Węglowski
11:50 - 12:35 Język niemiecki 1.grupa g.11 Marta Trębska
Język angielski 2.grupa g.11 Leszek Zdunek
12:45 - 13:30 Zajęcia z wychowawcą g.5 Danuta Liszewska
13:35 - 14:20 Język angielski 1.grupa g.11 Leszek Zdunek

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Edukacja dla bezpieczeństwa g.19 Michał Iwańczyk
08:55 - 09:40 Biologia g.10 Danuta Matuszczak
09:50 - 10:35 Matematyka g.9 Małgorzata Zawilińska
10:50 - 11:35 Język polski g.6 Elżbieta Miłoszewicz
11:50 - 12:35 Język angielski 1.grupa g.13 Leszek Zdunek
Język niemiecki 2.grupa g.11 Marta Trębska
12:45 - 13:30 Język angielski 2.grupa g.13 Leszek Zdunek