Zbieramy nakrętki na Fundację „Słoneczko” dla Klaudiusza Szymańskiego KRS 11/S. Dołącz do nas!

Szkoła Podstawowa w Okonku - Klasa III a gim

Wychowawca

Marta Trębska

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Chemia g.22 Beata Bartosik
08:55 - 09:40 Wychowanie do życia w rodzinie g.22 Beata Bartosik
09:50 - 10:35 Matematyka g.9 Małgorzata Zawilińska
10:50 - 11:35 Język angielski g.11 Leszek Zdunek
11:50 - 12:35 Historia g.5 Danuta Liszewska
12:45 - 13:30 Zajęcia z wychowawcą g.11 Marta Trębska

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Edukacja dla bezpieczeństwa g.19 Andrzej Zawiliński
08:55 - 09:40 Język polski g.4 Nina Włodarczyk
09:50 - 10:35 Język angielski g.11 Leszek Zdunek
10:50 - 11:35 Matematyka g.9 Małgorzata Zawilińska
11:50 - 12:35 Religia g.19 Ireneusz Jagiełka
12:45 - 13:30 Informatyka dz. g.3 Bronisław Błaszczyk
Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica
13:35 - 14:20 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Geografia g.20 Marek Riebandt
08:55 - 09:40 Religia g.19 Ireneusz Jagiełka
09:50 - 10:35 Język polski g.4 Nina Włodarczyk
10:45 - 11:35 Język angielski g.11 Leszek Zdunek
11:50 - 12:35 Matematyka g.9 Małgorzata Zawilińska
12:45 - 13:30 Chemia g.22 Beata Bartosik

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język angielski g.11 Leszek Zdunek
08:55 - 09:40 Matematyka g.9 Małgorzata Zawilińska
09:50 - 10:35 Język polski g.4 Nina Włodarczyk
10:50 - 11:35 Język polski g.4 Nina Włodarczyk
11:50 - 12:35 Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Ewa Kopciowska-Barłóg
Informatyka ch. g.3 Mirosława Sielicka
12:45 - 13:30 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Danuta Kozińska
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Ewa Kopciowska-Barłóg
13:35 - 14:20 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Danuta Kozińska

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Fizyka g.8 Bronisław Błaszczyk
08:55 - 09:40 Historia g.5 Danuta Liszewska
09:50 - 10:35 Biologia g.10 Danuta Matuszczak
10:50 - 11:35 Wiedza o społeczeństwie g.5 Danuta Liszewska
11:50 - 12:35 Język niemiecki g.11 Marta Trębska
12:45 - 13:30 Język angielski g.11 Leszek Zdunek
13:35 - 14:20 Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Jacek Koziński
14:25 - 15:10 Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Jacek Koziński