Szkoła Podstawowa w Okonku
Zbieramy nakrętki na Fundację „Słoneczko” dla Klaudiusza Szymańskiego KRS 11/S. Dołącz do nas!

Szkoła Podstawowa w Okonku - Klasa III a gim

Wychowawca

Danuta Liszewska

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Matematyka 9 Małgorzata Zawilińska
08:55 - 09:40 Wychowanie do życia w rodzinie 22 Beata Bartosik
09:50 - 10:35 Język polski 6 Elżbieta Miłoszewicz
10:50 - 11:35 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Małgorzata Kotwica
11:50 - 12:35 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Małgorzata Kotwica
12:40 - 13:25 Język angielski 1.grupa 13 Leszek Zdunek
Informatyka 2.grupa g. info Bronisław Błaszczyk
13:30 - 14:15 Historia 5 Danuta Liszewska

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język angielski 1.grupa 13 Leszek Zdunek
08:55 - 09:40 Język polski 6 Elżbieta Miłoszewicz
09:50 - 10:35 Wiedza o społeczeństwie 5 Jan Węglowski
10:50 - 11:35 Chemia 22 Beata Bartosik
11:50 - 12:35 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Małgorzata Kotwica
12:40 - 13:25 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Małgorzata Kotwica
13:30 - 14:15 Religia 19 Ireneusz Jagiełka

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Biologia s.10 Danuta Matuszczak
08:55 - 09:40 Zajęcia z wychowawcą 5 Danuta Liszewska
09:50 - 10:35 Język niemiecki 1.grupa 11 Marta Trębska
Język angielski 2.grupa 13 Leszek Zdunek
10:45 - 11:35 Matematyka 9 Małgorzata Zawilińska
11:50 - 12:35 Język angielski 13 Leszek Zdunek

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Chemia 22 Beata Bartosik
08:55 - 09:40 Język angielski 13 Leszek Zdunek
09:50 - 10:35 Edukacja dla bezpieczeństwa 18 Michał Iwańczyk
10:50 - 11:35 Matematyka 9 Małgorzata Zawilińska
11:50 - 12:35 Język polski 6 Elżbieta Miłoszewicz
12:40 - 13:25 Geografia 19 Marek Riebandt
13:30 - 14:15 Język angielski 2.grupa 13 Leszek Zdunek

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język polski 6 Elżbieta Miłoszewicz
08:55 - 09:40 Matematyka 9 Małgorzata Zawilińska
09:50 - 10:35 Historia 5 Danuta Liszewska
10:50 - 11:35 Język angielski 1.grupa 13 Leszek Zdunek
Język niemiecki 2.grupa 11 Marta Trębska
11:50 - 12:35 Fizyka 3 Bronisław Błaszczyk
12:40 - 13:25 Informatyka 1.grupa g. info Bronisław Błaszczyk
Język angielski 2.grupa 13 Leszek Zdunek
13:30 - 14:15 Religia 19 Ireneusz Jagiełka