Szkoła Podstawowa w Okonku
Zbieramy nakrętki na Fundację „Słoneczko” dla Klaudiusza Szymańskiego KRS 11/S. Dołącz do nas!

Szkoła Podstawowa w Okonku - Klasa III b gim

Wychowawca

Danuta Matuszczak

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Wiedza o społeczeństwie g.5 Jan Węglowski
08:55 - 09:40 Chemia g.22 Beata Bartosik
09:50 - 10:35 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Jacek Koziński
10:50 - 11:35 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Jacek Koziński
11:50 - 12:35 Historia g.5 Danuta Liszewska

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Geografia g.20 Marek Riebandt
08:55 - 09:40 Język polski g.4 Nina Włodarczyk
09:50 - 10:35 Język angielski 1.grupa g.13 Leszek Zdunek
Informatyka 2.grupa g.3 Bronisław Błaszczyk
10:50 - 11:35 Informatyka 1.grupa g.3 Bronisław Błaszczyk
Język angielski 2.grupa g.13 Leszek Zdunek
11:50 - 12:35 Religia g.19 Ireneusz Jagiełka
12:45 - 13:30 Matematyka g.8 Mirosława Sielicka

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Ewa Kopciowska-Barłóg
08:55 - 09:40 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Ewa Kopciowska-Barłóg
09:50 - 10:35 Historia g.5 Danuta Liszewska
10:50 - 11:35 Język niemiecki 1.grupa g.11 Marta Trębska
Język angielski 2.grupa g.13 Leszek Zdunek
11:50 - 12:35 Język polski g.4 Nina Włodarczyk
12:45 - 13:30 Matematyka g.4 Mirosława Sielicka
13:35 - 14:20 Język angielski 1.grupa g.13 Leszek Zdunek

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Biologia g.10 Danuta Matuszczak
08:55 - 09:40 Język angielski 1.grupa g.13 Leszek Zdunek
Język niemiecki 2.grupa g.11 Marta Trębska
09:50 - 10:35 Religia g.19 Ireneusz Jagiełka
10:50 - 11:35 Fizyka g.8 Bronisław Błaszczyk
11:50 - 12:35 Matematyka g.8 Mirosława Sielicka

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Chemia g.22 Beata Bartosik
08:55 - 09:40 Język polski g.4 Nina Włodarczyk
09:50 - 10:35 Język polski g.4 Nina Włodarczyk
10:50 - 11:35 Matematyka g.8 Mirosława Sielicka
11:50 - 12:35 Zajęcia z wychowawcą g.10 Danuta Matuszczak
12:45 - 13:30 Edukacja dla bezpieczeństwa g.19 Michał Iwańczyk
13:35 - 14:20 Język angielski 2.grupa g.13 Leszek Zdunek