Szkoła Podstawowa w Okonku
Zbieramy nakrętki na Fundację „Słoneczko” dla Klaudiusza Szymańskiego KRS 11/S. Dołącz do nas!

Szkoła Podstawowa w Okonku - Klasa III b gim

Wychowawca

Danuta Matuszczak

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Wychowanie do życia w rodzinie 22 Beata Bartosik
08:55 - 09:40 Język angielski 1.grupa 13 Leszek Zdunek
Informatyka 2.grupa g. info Bronisław Błaszczyk
09:50 - 10:35 Matematyka 4 Mirosława Sielicka
10:50 - 11:35 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Jacek Koziński
11:50 - 12:35 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Jacek Koziński

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Zajęcia z wychowawcą 10 Danuta Matuszczak
08:55 - 09:40 Religia 18 Ireneusz Jagiełka
09:50 - 10:35 Chemia 22 Beata Bartosik
10:50 - 11:35 Matematyka 4 Mirosława Sielicka
11:50 - 12:35 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Ewa Kopciowska-Barłóg
12:40 - 13:25 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Ewa Kopciowska-Barłóg
13:30 - 14:15 Język angielski 1.grupa 13 Leszek Zdunek

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Edukacja dla bezpieczeństwa 18 Michał Iwańczyk
08:55 - 09:40 Fizyka 8 Bronisław Błaszczyk
09:50 - 10:35 Chemia 22 Beata Bartosik
10:50 - 11:35 Historia 5 Danuta Liszewska
11:50 - 12:35 Język polski 4 Nina Włodarczyk
12:40 - 13:25 Informatyka 1.grupa g. info Bronisław Błaszczyk
Język angielski 2.grupa 13 Leszek Zdunek
13:30 - 14:15 Język niemiecki 1.grupa 11 Marta Trębska

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Biologia 10 Danuta Matuszczak
08:55 - 09:40 Religia 18 Ireneusz Jagiełka
09:50 - 10:35 Matematyka 8 Mirosława Sielicka
10:50 - 11:35 Język polski 4 Nina Włodarczyk
11:50 - 12:35 Geografia 19 Marek Riebandt
12:40 - 13:25 Język angielski 2.grupa 13 Leszek Zdunek

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Historia 5 Danuta Liszewska
08:55 - 09:40 Język angielski 1.grupa 13 Leszek Zdunek
Język niemiecki 2.grupa 11 Marta Trębska
09:50 - 10:35 Wiedza o społeczeństwie 8 Jan Węglowski
10:50 - 11:35 Język polski 4 Nina Włodarczyk
11:50 - 12:35 Język polski 4 Nina Włodarczyk
12:40 - 13:25 Matematyka 8 Mirosława Sielicka
13:30 - 14:15 Język angielski 2.grupa 13 Leszek Zdunek