Zbieramy nakrętki na Fundację „Słoneczko” dla Klaudiusza Szymańskiego KRS 11/S. Dołącz do nas!

Szkoła Podstawowa w Okonku - Klasa IVd

Wychowawca

Mirosław Adamczyk

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Matematyka 207 Małgorzata Zawilińska
08:55 - 09:40 Język polski 107 Elżbieta Miłoszewicz
09:50 - 10:35 Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Ewa Kopciowska-Barłóg
Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica
10:50 - 11:35 Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Ewa Kopciowska-Barłóg
Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica
11:50 - 12:35 Język niemiecki 204 językowa Jolanta Czułada
12:45 - 13:30 Język polski 107 Elżbieta Miłoszewicz
13:35 - 14:20 Informatyka dz. 3 komputerowa Waldemar Suzga

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język polski 205 Elżbieta Miłoszewicz
08:55 - 09:40 Religia 204 językowa Ireneusz Jagiełka
09:50 - 10:35 Historia 107 Danuta Liszewska
10:50 - 11:35 Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Ewa Kopciowska-Barłóg
Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica
11:50 - 12:35 Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Ewa Kopciowska-Barłóg
Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica
12:45 - 13:30 Plastyka 106 Mariola Zaleska
13:35 - 14:20 Język niemiecki 204 językowa Jolanta Czułada

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Zajęcia z wychowawcą 105 Mirosław Adamczyk
08:55 - 09:40 Matematyka 207 Małgorzata Zawilińska
09:50 - 10:35 Religia 206 Ireneusz Jagiełka
10:50 - 11:35 Język angielski 204 językowa Katarzyna Balicka

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Matematyka 207 Małgorzata Zawilińska
08:55 - 09:40 Język angielski 10 językowa Katarzyna Balicka
09:50 - 10:35 Język polski 104 Elżbieta Miłoszewicz
10:50 - 11:35 Przyroda 105 Danuta Kozińska

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Przyroda 105 Danuta Kozińska
08:55 - 09:40 Muzyka 206 Anna Pielak
09:50 - 10:35 Technika 207 Mirosław Adamczyk
10:50 - 11:35 Matematyka 207 Małgorzata Zawilińska
11:50 - 12:35 Język polski 104 Elżbieta Miłoszewicz
12:45 - 13:30 Język angielski 204 językowa Katarzyna Balicka
13:35 - 14:20 Informatyka ch. 3 komputerowa Waldemar Suzga