Zbieramy nakrętki na Fundację „Słoneczko” dla Klaudiusza Szymańskiego KRS 11/S. Dołącz do nas!

Szkoła Podstawowa w Okonku - Klasa Vc

Wychowawca

Jacek Koziński

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język polski 206 Małgorzata Lewandowska-Apryas
08:55 - 09:40 Język angielski 204 językowa Agnieszka Popławska
09:50 - 10:35 Zajęcia z wychowawcą 10 językowa Jacek Koziński
10:50 - 11:35 Religia 104 Ireneusz Jagiełka
11:50 - 12:35 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica
Informatyka dz. 3 komputerowa Waldemar Suzga
12:45 - 13:30 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Technika 206 Anna Pielak
08:55 - 09:40 Język polski 104 Małgorzata Lewandowska-Apryas
09:50 - 10:35 Matematyka 205 Waldemar Suzga
10:50 - 11:35 Język angielski 204 językowa Agnieszka Popławska
11:50 - 12:35 Informatyka ch. 3 komputerowa Waldemar Suzga
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Małgorzata Kotwica
12:45 - 13:30 Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Małgorzata Kotwica

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Religia 104 Ireneusz Jagiełka
08:55 - 09:40 Matematyka 205 Waldemar Suzga
09:50 - 10:35 Język angielski 204 językowa Agnieszka Popławska
10:50 - 11:35 Język niemiecki 10 językowa Marta Trębska
11:50 - 12:35 Język polski 104 Małgorzata Lewandowska-Apryas
12:45 - 13:30 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica
13:35 - 14:20 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język polski 106 Małgorzata Lewandowska-Apryas
08:55 - 09:40 Geografia 105 Marek Riebandt
09:50 - 10:35 Biologia 105 Danuta Matuszczak
10:50 - 11:35 Historia 106 Jan Węglowski
11:50 - 12:35 Matematyka 205 Waldemar Suzga
12:45 - 13:30 Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Małgorzata Kotwica
13:35 - 14:20 Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Małgorzata Kotwica

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Historia 106 Jan Węglowski
08:55 - 09:40 Język polski 204 językowa Małgorzata Lewandowska-Apryas
09:50 - 10:35 Muzyka 206 Anna Pielak
10:50 - 11:35 Język niemiecki 10 językowa Marta Trębska
11:50 - 12:35 Matematyka 205 Waldemar Suzga
12:45 - 13:30 Plastyka 107 Mariola Zaleska