Zbieramy nakrętki na Fundację „Słoneczko” dla Klaudiusza Szymańskiego KRS 11/S. Dołącz do nas!

Szkoła Podstawowa w Okonku - Klasa VIIc

Wychowawca

Natalia Wrzeszcz

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Historia g.10 Danuta Liszewska
08:55 - 09:40 Biologia g.10 Danuta Matuszczak
09:50 - 10:35 Muzyka g.10 Anna Pielak
10:50 - 11:35 Matematyka g.8 Natalia Wrzeszcz
11:50 - 12:35 Język polski g.6 Jadwiga Jakiel-Czyżewska
12:45 - 13:30 Zajęcia z wychowawcą g.8 Natalia Wrzeszcz
13:35 - 14:20 Fizyka g.8 Bronisław Błaszczyk

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Zbigniew Kotwica
Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Jacek Koziński
08:50 - 09:40 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Jacek Koziński
08:55 - 09:40 Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Zbigniew Kotwica
09:50 - 10:35 Język polski g.5 Jadwiga Jakiel-Czyżewska
10:50 - 11:35 Matematyka g.8 Natalia Wrzeszcz
11:50 - 12:35 Religia g.6 Ireneusz Jagiełka
12:45 - 13:30 Język angielski g.13 Agnieszka Popławska

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język polski g.5 Jadwiga Jakiel-Czyżewska
08:55 - 09:40 Chemia g.22 Beata Bartosik
09:50 - 10:35 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Jacek Koziński
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Zbigniew Kotwica
10:50 - 11:35 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Jacek Koziński
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Zbigniew Kotwica
11:50 - 12:35 Matematyka g.8 Natalia Wrzeszcz
12:45 - 13:30 Plastyka g.19 Mariola Zaleska
13:35 - 14:20 Informatyka ch. g.3 Katarzyna Pastusiak

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Fizyka g.8 Bronisław Błaszczyk
08:55 - 09:40 Język niemiecki g.11 Marta Trębska
09:50 - 10:35 Religia g.10 Ireneusz Jagiełka
10:50 - 11:35 Geografia g.20 Marek Riebandt
11:50 - 12:35 Język polski g.5 Jadwiga Jakiel-Czyżewska
12:45 - 13:30 Matematyka g.8 Natalia Wrzeszcz
13:35 - 14:20 Język angielski g.13 Agnieszka Popławska
14:25 - 15:10 Biologia g.10 Danuta Matuszczak

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Chemia g.22 Beata Bartosik
08:55 - 09:40 Język niemiecki g.11 Marta Trębska
09:50 - 10:35 Historia g.10 Danuta Liszewska
10:50 - 11:35 Geografia g.20 Marek Riebandt
11:50 - 12:35 Język polski g.6 Jadwiga Jakiel-Czyżewska
12:45 - 13:30 Język angielski g.11 Agnieszka Popławska
13:35 - 14:20 Informatyka dz. g.3 Katarzyna Pastusiak