Zbieramy nakrętki na Fundację „Słoneczko” dla Klaudiusza Szymańskiego KRS 11/S. Dołącz do nas!

Szkoła Podstawowa w Okonku - Klasa VIII a

Wychowawca

Jadwiga Kwiatkowska

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język angielski g.13 Katarzyna Balicka
08:55 - 09:40 Wiedza o społeczeństwie g.5 Jan Węglowski
09:50 - 10:35 Matematyka g.8 Natalia Wrzeszcz
10:50 - 11:35 Edukacja dla bezpieczeństwa g.20 Andrzej Zawiliński
11:50 - 12:35 Geografia g.20 Marek Riebandt
12:45 - 13:30 Język polski g.6 Jadwiga Jakiel-Czyżewska

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język polski g.6 Jadwiga Jakiel-Czyżewska
08:55 - 09:40 Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Ewa Kopciowska-Barłóg
Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Małgorzata Kotwica
09:50 - 10:35 Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Ewa Kopciowska-Barłóg
Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Małgorzata Kotwica
10:50 - 11:35 Historia g.5 Jan Węglowski
11:50 - 12:35 Język angielski g.13 Katarzyna Balicka
12:45 - 13:30 Język niemiecki g.11 Marta Trębska
13:35 - 14:20 Informatyka dz. g.3 Mirosława Sielicka

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Wiedza o społeczeństwie g.4 Jan Węglowski
08:55 - 09:40 Fizyka g.8 Bronisław Błaszczyk
09:50 - 10:35 Chemia g.22 Beata Bartosik
10:50 - 11:35 Wychowanie do życia w rodzinie g.22 Beata Bartosik
11:50 - 12:35 Biologia g.10 Danuta Matuszczak
12:45 - 13:30 Matematyka g.8 Natalia Wrzeszcz
13:35 - 14:20 Język polski g.6 Jadwiga Jakiel-Czyżewska

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język niemiecki g.11 Marta Trębska
08:55 - 09:40 Zajęcia z wychowawcą g.20 Jadwiga Kwiatkowska
09:50 - 10:35 Chemia g.22 Beata Bartosik
10:50 - 11:35 Matematyka g.8 Natalia Wrzeszcz
11:50 - 12:35 Historia g.19 Jan Węglowski
12:45 - 13:30 Język polski g.6 Jadwiga Jakiel-Czyżewska
13:35 - 14:20 Religia g.19 Katarzyna Pastusiak
14:25 - 15:10 Informatyka ch. g.3 Mirosława Sielicka

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język angielski g.13 Katarzyna Balicka
08:55 - 09:40 Fizyka g.8 Bronisław Błaszczyk
09:50 - 10:35 Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Ewa Kopciowska-Barłóg
Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Małgorzata Kotwica
10:50 - 11:35 Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Ewa Kopciowska-Barłóg
Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Małgorzata Kotwica
11:50 - 12:35 Religia g.19 Katarzyna Pastusiak
12:45 - 13:30 Matematyka g.8 Natalia Wrzeszcz
13:35 - 14:20 Język polski g.6 Jadwiga Jakiel-Czyżewska