Zbieramy nakrętki na Fundację „Słoneczko” dla Klaudiusza Szymańskiego KRS 11/S. Dołącz do nas!

Szkoła Podstawowa w Okonku - Klasa VIII b

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Wiedza o społeczeństwie g.19 Jan Węglowski
08:50 - 09:40 Matematyka g.8 Mirosława Sielicka
09:50 - 10:35 Geografia g.20 Marek Riebandt
10:50 - 11:35 Język polski g.6 Jadwiga Jakiel-Czyżewska
11:50 - 12:35 Edukacja dla bezpieczeństwa g.19 Andrzej Zawiliński
12:45 - 13:30 Historia g.9 Jan Węglowski
13:35 - 14:20 Język angielski dz. g.13 Agnieszka Popławska
Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica
14:25 - 15:10 Język niemiecki g.11 Marta Trębska
Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Religia g.20 Katarzyna Pastusiak
08:55 - 09:40 Język angielski ch. g.11 Agnieszka Popławska
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Ewa Kopciowska-Barłóg
09:50 - 10:35 Język niemiecki ch. g.11 Marta Trębska
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Ewa Kopciowska-Barłóg
10:50 - 11:35 Język polski g.10 Jadwiga Jakiel-Czyżewska
11:50 - 12:35 Chemia g.22 Beata Bartosik
12:45 - 13:30 Wychowanie do życia w rodzinie g.22 Beata Bartosik
13:35 - 14:20 Fizyka g.9 Bronisław Błaszczyk

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Matematyka g.8 Mirosława Sielicka
08:55 - 09:40 Informatyka ch. g.3 Mirosława Sielicka
Język niemiecki dz. g.11 Marta Trębska
09:50 - 10:35 Język polski g.5 Jadwiga Jakiel-Czyżewska
10:50 - 11:35 Zajęcia z wychowawcą g.19 Ewa Kopciowska-Barłóg
11:50 - 12:35 Religia g.20 Katarzyna Pastusiak

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język polski g.5 Jadwiga Jakiel-Czyżewska
08:55 - 09:40 Matematyka g.8 Mirosława Sielicka
09:50 - 10:35 Język polski g.6 Jadwiga Jakiel-Czyżewska
10:50 - 11:35 Informatyka dz. g.3 Mirosława Sielicka
Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica
11:50 - 12:35 Język angielski dz. g.11 Agnieszka Popławska
Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Zbigniew Kotwica
12:45 - 13:30 Historia g.5 Jan Węglowski
13:35 - 14:20 Fizyka g.8 Bronisław Błaszczyk
14:25 - 15:10 Język angielski ch. g.13 Agnieszka Popławska

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Biologia g.10 Danuta Matuszczak
08:55 - 09:40 Chemia g.22 Beata Bartosik
09:50 - 10:35 Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Ewa Kopciowska-Barłóg
Język niemiecki ch. g.11 Marta Trębska
10:50 - 11:35 Język angielski ch. g.11 Agnieszka Popławska
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Ewa Kopciowska-Barłóg
11:50 - 12:35 Matematyka g.8 Mirosława Sielicka
12:45 - 13:30 Wiedza o społeczeństwie g.5 Jan Węglowski
13:35 - 14:20 Język angielski dz. g.13 Agnieszka Popławska