Zbieramy nakrętki na Fundację „Słoneczko” dla Klaudiusza Szymańskiego KRS 11/S. Dołącz do nas!

Szkoła Podstawowa w Okonku - Klasa III c gim

Wychowawca

Ireneusz Jagiełka

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język polski g.4 Nina Włodarczyk
08:55 - 09:40 Edukacja dla bezpieczeństwa g.19 Andrzej Zawiliński
09:50 - 10:35 Wiedza o społeczeństwie g.4 Jan Węglowski
10:50 - 11:35 Chemia g.22 Beata Bartosik
11:50 - 12:35 Język angielski g.11 Agnieszka Popławska
12:45 - 13:30 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Ewa Kopciowska-Barłóg
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Jacek Koziński
13:35 - 14:20 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Ewa Kopciowska-Barłóg
Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Jacek Koziński

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język angielski g.13 Leszek Zdunek
08:55 - 09:40 Fizyka g.8 Bronisław Błaszczyk
09:50 - 10:35 Historia 20 Jan Węglowski
10:50 - 11:35 Język polski g.4 Nina Włodarczyk
11:50 - 12:35 Matematyka g.9 Małgorzata Zawilińska
12:45 - 13:30 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Ewa Kopciowska-Barłóg
13:35 - 14:20 Wychowanie fizyczne ch. hala sportowa Ewa Kopciowska-Barłóg

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język polski g.4 Nina Włodarczyk
08:55 - 09:40 Historia g.4 Jan Węglowski
09:50 - 10:35 Zajęcia z wychowawcą g.6 Ireneusz Jagiełka
10:50 - 11:35 Matematyka g.9 Małgorzata Zawilińska
11:50 - 12:35 Chemia g.22 Beata Bartosik
12:45 - 13:30 Informatyka 2.grupa g.3 Bronisław Błaszczyk

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Wychowanie do życia w rodzinie g.22 Beata Bartosik
08:55 - 09:40 Język polski g.4 Nina Włodarczyk
09:50 - 10:35 Religia g.20 Bogusława Wentowska
10:50 - 11:35 Matematyka g.9 Małgorzata Zawilińska
11:50 - 12:35 Język angielski g.11 Leszek Zdunek
12:45 - 13:30 Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Jacek Koziński
13:35 - 14:20 Wychowanie fizyczne dz. hala sportowa Jacek Koziński

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język niemiecki g.11 Marta Trębska
08:55 - 09:40 Geografia g.20 Marek Riebandt
09:50 - 10:35 Religia g.20 Bogusława Wentowska
10:50 - 11:35 Biologia g.10 Danuta Matuszczak
11:50 - 12:35 Matematyka g.9 Małgorzata Zawilińska
12:45 - 13:30 Informatyka 1.grupa g.3 Bronisław Błaszczyk