Zbieramy nakrętki na Fundację „Słoneczko” dla Klaudiusza Szymańskiego KRS 11/S. Dołącz do nas!

Aktualności

29 września 2018 21:03 | Aktualności

Bieg Kasztankowy

   W dniu 28.09.2018r.odbył się na stadionie ,,Bieg kasztankowy" dla klas I-IV. Wraz z popularyzacją aktywnego ruchu uczniowie naszej szkoły chcieli  uczcić 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

 

Wyniki klasyfikacji końcowej:

 

Klasy I

Dziewczynki

  1. Milena Balcerzyk kl. I B
  2. Julia Chodkiewicz kl. I C
  3. Zosia Dragańska kl. I C
  4. Wiktoria Landsman kl. I A
  5. Ania Klamka kl. I A
  6. Tomasz Gieracz kl. I A

Chłopcy

  1. Krzysztof Widurski kl. I A
  2. Franek Mazuruk kl I B
  3. Jakub Wilczyński kl. I C
  4. Filip Żeligowski kl. I C
  5. Tadeusz Perłowsk kl. I B
  6. Piotr Hendrysiak kl. I C

Klasa II

Dziewczynki

  1. Maja Kulbicka kl. II A
  2. Lena Zawileńska kl. II B
  3. Julia Szczawińska kl. II B
  4. Hanna Cackowska kl. II A
  5. Klaudia Wróblewska kl. II B
  6. Lena Olczyk kl. II B

Chłopcy

  1. Krzysztof Ryta kl. II B
  2. Kuba Drejws kl. II B
  3. Michał Szybski kl. II A
  4. Jakub Jaśkiewicz kl. II A
  5. Piotr Mikołajczyk kl. II B
  6. Aleksander Stemplewski kl. II A

 

Klasa III

Dziewczynki

  1. Zuzia Budnik kl. III A
  2. Patrycja Maciejewska kl. III A
  3. Zosia Sidor kl. III A
  4. Zuzia Lewandowska kl. III A
  5. Julia Maćkowiak kl. III B
  6. Ola Giedrojć kl. III B

Chłopcy

  1. Eryk Łataś kl. III A
  2. Witold Obarzanek kl. III A
  3. Filip Kumoch kl. III B
  4. Patryk Szarek kl. III A
  5. Kacper Wilczyński kl. III B
  6. Paweł Merk kl. III B

 

Klasa IV

Dziewczynki

  1. Zuzanna Dragańska kl. IV C
  2. Zosia Królak kl. IV B
  3. Lara Naumann kl. IV C
  4. Nikola Jażewicz kl. IV B
  5. Wiktoria Sajnaj kl. IV C
  6. Laura Żeligowska kl. IV D

Chłopcy

  1. Radosław Kozłowski kl. IV D
  2. Patryk Faliszewski kl. IV B
  3. Tomasz Dziuba kl. IV A
  4. Bartosz Durkalec kl. IV A
  5. Jakub Worona kl. IV B
  6. Oliwier Orzechowski kl. IV B

Przeczytano: 59 razy. Wydrukuj|Do góry

Bieg Kasztankowy