Zbieramy nakrętki na Fundację „Słoneczko” dla Klaudiusza Szymańskiego KRS 11/S. Dołącz do nas!

Aktualności

29 września 2018 21:05 | Aktualności

Marszobieg Wrzos 2018

   W dniu 28.09.2018r. klasy V-VIII i III gimnazjum uczestniczyły w VII Marszobiegu ,,Wrzos- 2018". Wraz z popularyzacją aktywnego ruchu uczniowie naszej szkoły i nauczyciele chcieli  uczcić 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

 

Wyniki klasyfikacji końcowej:

klasy V

dziewczęta

  1. Lidia Balcerzyk kl. V C
  2. Zuzanna Szczawińska kl. V C
  3. Emilia Pawlak kl. V A
  4. Nikola Waśkowiak kl. V C
  5. Zuzanna Korzeniowska kl. V B
  6. Dominika Maćkowiak kl. V B

chłopcy

  1. Wojciech Niezgódka kl. V C
  2. Błażej Wajcht kl. V A
  3. Wiktor Jurewicz kl. V B
  4. Mateusz Łuczak kl. V B
  5. Jan Balicki kl. V B
  6.  Kamil Dytrych kl. V B

klasa VI

dziewczęta

  1. Paulina Andrzejewska kl. VI A
  2. Emilia Sosnowska kl. VI B
  3. Marta Kurek kl. VI
  4. Wiktoria Pluta kl. VI A
  5. Nikola Rybicka kl. VI A
  6. Marysia Mańkowska kl. VI A

chłopcy

  1. Eryk Heciak kl. VI B
  2. Mariusz Peciak kl. VI A
  3. Jakub Wielgus kl. VI A
  4. Jakub Pietrzak kl. VI A
  5. Henryk Cieślik kl. VI B
  6. Paweł Fornal kl. VI A

klasa VII

dziewczęta

  1. Roksana Kisiel kl. VII C
  2. Julia Wajcht kl. VII C
  3. Maja Bodzyńska kl. VII C
  4. Julia Pawlak kl. VII A
  5. Natalia Kramarz kl. VII C
  6. Nikola Tawrell kl. VII C
  7. Justyna Gierłowska kl. VII C

chłopcy

  1. Marek Budnik kl. VII B
  2. Kamil Klimek kl. VII C
  3. Jakub Prądzyński kl. VII A
  4. Szymon Skoczylas kl. VII B
  5. Michał Bąba kl. VII C
  6. Wojciech Kotwica kl. VII B

 

klasa VIII

dziewczęta

  1. Gabrysia Kuchta kl. VIII B
  2. Marta Łopińska kl. VIII B
  3. Wiktoria Budnik kl. VIII A
  4. Oliwia Żurawska kl. VIII B
  5. Wanesa Sałacińska kl. VIII A

chłopcy

  1. Mateusz Lewandowski kl. VIII B
  2. Krzysztof Rybak kl. VIII B
  3. Paweł Kozłowski kl. VIII A
  4. Piotr Wójcik kl. VIII B
  5. Michał Gierłowski kl. VIII B
  6. Eryk Zadorożniak kl. VIII B

 

 Klasa 3 Gimnazjum

 

dziewczęta

  1. Angelika Gracz kl. III B
  2. Wiktoria Góra kl. III A
  3.  Kamila Prądzyńska kl. III B
  4. Anna Mazuruk kl. III B
  5. Kamila Piekło kl. III C
  6. Okarma Natalia kl. III B

  chłopcy

  1. Zbigniew Walczak kl. III B
  2. Patryk Gumieńczuk kl. III B
  3. Jakub Kupracz kl. III C
  4. Alan Sator kl. III C
  5. Igor Nowicki kl. III C
  6. Konrad Pawełkiewicz kl. III B

 

NORDIC WALKING

  1. Tomek Dudziński
  2. Wiktoria Stępień
  3. Natalia Wrzeszcz
  4. Kornela Pawełkiewicz
  5. Martyna Górecka
  6. Danuta Matuszczak

Przeczytano: 170 razy. Wydrukuj|Do góry

Marszobieg Wrzos 2018