Zbieramy nakrętki na Fundację „Słoneczko” dla Klaudiusza Szymańskiego KRS 11/S. Dołącz do nas!

Aktualności

29 października 2019 18:03 | Aktualności

Pasowanie na ucznia klasy I

   25 października 2019 r. w Okoneckim Centrum Kultury odbyło się pasowanie pierwszoklasistów na uczniów naszej szkoły. Zaszczycił nas swoją obecnością pan dyrektor naszej szkoły Andrzej Zawiliński, pani wicedyrektor Nina Włodarczyk i pan wicedyrektor Leszek Zdunek, pani dyrektor przedszkola „Pszczółka Maja” Anna Mikietyńska oraz nauczycielka przedszkola „Jedyneczka” p. Kasia, a także przewodnicząca Rady Rodziców pani Emilia Olczak - Kotlęga.

   Dzieci z klasy 1a i 1b poetycko zaprezentowały swoje dotychczasowe wiadomości na temat Polski, zasad zachowania w szkole i w klasie. Pokazały, że wspaniale znają hymn narodowy. Wiersze przeplatane zostały piosenkami w wykonaniu koła muzycznego pod opieką p. Anny Pielak oraz piosenką „W Literkowie” w wykonaniu uczniów klas III.

   Po zdaniu egzaminu na pierwszoklasistę dzieci zostały pasowane na uczniów przez Dyrekcję Szkoły Podstawowej w Okonku. Po pasowaniu otrzymali dyplomy i upominki od włodarzy naszej szkoły, dyrektor przedszkola „Jedyneczka” i „Pszczółka Maja”, Rady Rodziców naszej szkoły, od starszych kolegów z klas trzecich i Samorządu Uczniowskiego.

   Dziękujemy wszystkim za wspaniałą uroczystość, a przede wszystkim pierwszakom, bo to one włożyły dużo pracy w przebieg ślubowania. Nie można zapomnieć o rodzicach naszych pociech, którym gratulujemy wspaniałych dzieci.

   Dziękujemy również p. dyrektor przedszkola „Delfinek” Dagmarze Tarnowskiej Baran, która niestety nie mogła przybyć na uroczystość pasowania, ale przekazała uczniom prezenty wraz z podziękowaniem za zaproszenie.

Przeczytano: 245 razy. Wydrukuj|Do góry

Ślubowanie