Zbieramy nakrętki na Fundację „Słoneczko” dla Klaudiusza Szymańskiego KRS 11/S. Dołącz do nas!

Aktualności

19 czerwca 2020 14:45 | Aktualności

Dzieci uczą rodziców - Bezpieczne wakacje

Szanowni Państwo!

Przed nami wakacje - czas odpoczynku dla najmłodszych. Jednak by zabawa na świeżym powietrzu była bezpieczna, trzeba pamiętać o kilku podstawowych zasadach. Dlatego też przygotowaliśmy dla Państwa lekcję "Bezpieczne wakacje" w ramach ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców". Proszę o zamieszczenie materiałów na stronach internetowych i w mediach społecznościowych  Państwa placówek. W załącznikach, które można pobrać klikając w poniższy niebieski przycisk, przesyłam prezentację multimedialną w dwóch formatach, zadanie do wykonania dla dzieci i grafikę do zamieszczenia. Jeśli macie Państwo możliwości, by przekazać materiały rodzicom, to bardzo bym o to prosił. 
W przyszłym tygodniu otrzymacie Państwo link do wygenerowania podziękowania za lekcję, a także informacje o certyfikatach za udział w akcji w roku szkolnym 2019/2020. 

Epidemia koronawirusa uniemożliwiła nam realizacje kilku lekcji i inicjatyw, które w ramach akcji "Dzieci uczą rodziców" planowaliśmy na na miesiące marzec-czerwiec. Jednak mogę Państwa zapewnić, że wszystkie niespodzianki, które dla Państwa przygotowaliśmy na ten rok szkolny, zrealizujemy w kolejnym roku szkolnym. 

Na koniec tej wiadomości zwracam się z jeszcze jedną małą prośbą. Uczestniczące w naszej akcji Przedszkole Publiczne w Niegowie bierze udział w konkursie "Podwórko Talentów NIVEA", w którym nagrodą są nowe place zabaw dla dzieci. Proszę w miarę możliwości i chęci o oddanie głosu wyżej wspomniane przedszkole.  Zagłosować można tutaj: KLIKNIJ 

Ciepło dziękuję za Państwa pomoc. 

Z wyrazami szacunku,
Dawid Wiejata 
koordynator ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców"
Centrum Rozwoju Lokalnego

Przeczytano: 19 razy. Wydrukuj|Do góry