Zbieramy nakrętki na Fundację „Słoneczko” dla Klaudiusza Szymańskiego KRS 11/S. Dołącz do nas!

Aktualności

19 czerwca 2020 15:00 | Aktualności

Samorząd Uczniowski oczami ucznia

W maju tego roku przeprowadzono wśród uczniów naszej szkoły ankietę na temat działalności Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2019/2020.

W badaniach wzięło udział 42 uczniów, za co serdecznie dziękujemy. Jest nam niezmiernie miło, że aż 71,4 % uczniów dobrze ocenia naszą pracę a 61,9 % twierdzi, że jesteśmy potrzebni i mamy wpływ na funkcjonowanie szkoły. Ponad połowa badanych uważa, że jest wystarczająco dobrze poinformowana o akcjach, które dzieją się w szkole. Mimo, iż każda informacja o akcjach szkolnych jest obwieszczana w szkole oraz wysyłana za pośrednictwem Librusa, to są osoby, które twierdzą, że nie są dobrze poinformowane. Kochani odczytujcie wiadomości na Librusie!!! Na pytanie „Co sądzisz o wyborach do Samorządu Uczniowskiego” 38,1 % uczniów nie miało żadnych zastrzeżeń, natomiast część zaznaczyła, że chciałaby lepiej poznać kandydatów. Postaramy się to zmienić w kolejnym roku szkolnym. Ku naszemu zaskoczeniu mały procent badanych było zaangażowanych w tym roku szkolnym w naszą działalność. Być może wśród respondentów nie było działaczy, stąd taki wynik. Ostatnie pytanie brzmiało „Które akcje prowadzone przez Samorząd Uczniowski podobały Ci się najbardziej?”. I tutaj, Drodzy Uczniowie największą popularność zdobyły: zabawa andrzejkowa, mikołajki oraz poczta i dyskoteka walentynkowa. Oczywiście zaznaczyliście wiele innych akcji np.: Dzień Ciekawej Fryzury, Święto Mężczyzn, quiz online dla fanów Harry’ego Pottera podczas Dnia Książki, Dzień Życzliwości i wiele więcej, ale wspomniane na początku akcje wiodły prym wśród Waszych odpowiedzi.

Dziękujemy za udział w ankiecie. Wyniki na pewno weźmiemy pod uwagę podczas organizacji harmonogramu na nowy rok szkolny. Mamy nadzieję, że nie zawiedziemy zaufania, jakim nas darzycie. Wszystkie osoby chętne do pracy na rzecz szkoły zapraszamy do współpracy!!!

Pozdrawiamy:)

Samorząd Uczniowski

Przeczytano: 36 razy. Wydrukuj|Do góry