Zbieramy nakrętki na Fundację „Słoneczko” dla Klaudiusza Szymańskiego KRS 11/S. Dołącz do nas!

Archiwum

04 września 2017 17:17 | Archiwum

Uczeń Szkoły Podstawowej w Okonku mistrzem Polski!

    W dniach 16 - 17 czerwca 2017r w Nowym Sączu odbył się XXII Ogólnopolski Festiwal Muzyki Myśliwskiej  - Nowy Sącz 2017 "Róg Wojskiego".  W mieście gościło w tych dniach setki sygnalistów, myśliwych, leśników i opiekunów przyrody. Ostatnim punktem festiwalu była uroczysta gala koncertowa, podczas której wyłoniono jego zwycięzców”.

   I miejsce Solowo w klasie D zdobył uczeń naszej szkoły Wojciech Niezgódka z klasy IIIc i tym samym został Mistrzem Polski. Gratulujemy tak pięknego sukcesu!

Uczeń ma już na swoim koncie wiele nagród, chociaż gry na rogu myśliwskim uczy się dopiero od trzech lat. Chłopiec poświęca wiele czasu na ćwiczenia i dzięki temu osiąga liczne sukcesy. Nadmienić należy również, że Wojtek od września 2016r. rozpoczął naukę gry na trąbce w Szkole Muzycznej I i II stopnia im. O. Kolberga w Szczecinku. Już w listopadzie 2016r. wspaniale zagrał na trąbce podczas apelu w naszej szkole. Chłopiec jest bardzo pracowity i systematyczny dzięki temu osiąga wysokie wyniki również w nauce. Jednym słowem mamy wielki talent.

  

Wojtkowi życzymy wytrwałości i wielu sukcesów zarówno w nauce na kolejnych etapach kształcenia jak i w realizowaniu swoich pasji Maamy też nadzieję, że w naszej szkole częściej będziemy mogli posłuchać jego gry.

Przeczytano: 365 razy. Wydrukuj|Do góry

Wojciech Niezgódka